Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
21.12.2010

Targi Gastro Hotel 2011 w Mikołajkach

W dniach 23-25 lutego 2011 roku w Mikołajkach odbędzie się nadmorska edycja targów Gastro Hotel. Spotkanie skierowane jest do przedstawicieli firm działających w branży gastronomicznej, cukierniczej, piekarniczej i hotelarskiej.

Na targach poruszana będzie tematyka skierowana do właścicieli i menedżerów hoteli, moteli, kasyn, restauracji, spa, pensjonatów, barów, fast foodów, pizzerii, lunch barów, barów kebab, grill barów, cafeterii, hurtowni, cukierni, piekarni, ośrodków wypoczynkowych itp. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Uczestnicy muszę tylko zarejestrować się bezpośrednio na targach.

Podczas Gastro Hotel prezentowane będą: sprzęt dla gastronomii, wyposażenie zaplecza kuchennego, akcesoria dla gastronomii, wyposażenie sal restauracyjnych, dekoracja wnętrz, zastawy stołowe, porcelana, szkło, meble dla gastronomii, systemy informatyczne i audiowizualne, odzież gastronomiczna, żywność i napoje, produkty i półprodukty dla gastronomii, alkohole, produkty i półprodukty cukiernicze dla cukiernictwa, lodziarstwa i piekarstwa oraz wyposażenie hoteli.

Targi odbędą się w środę i w czwartek w godzinach 10 - 17 oraz w piątek od 10 do 15 w Hali Sportowej przy ul.Jana Pawła II 1. Na obecnych czeka wiele pokazów, szkoleń, warsztatów oraz konkursów.

Gastro Hotel to impreza cykliczna, obecna co roku w pięciu miastach Polski, popularnych turystycznie. Pierwszym z nich są Mikołajki. Kolejne spotkania w ramach targów będą organizowane w Kołobrzegu (9-11 marca), w Bielsko-Białej (6-8 kwietnia), we Wrocławiu (5-7 października) i w Bydgoszczy (26-28 października).

Źródło: horecanet.pl
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij