Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
17.07.2012

Targi HoReCa od 14 do 16 listopada w Krakowie

Jesień to ważny okres dla branży hotelarsko-gastronomicznej. Po sezonie wakacyjnym czas na podsumowania i nowe plany. Idealną okazją do szukania inspiracji oraz partnerów biznesowych będą listopadowe Targi HoReCa.

W czasie targów swoje produkty będą prezentować firmy specjalizujące się w wyposażaniu hoteli i lokali gastronomicznych. Wśród wystawców znajdą się zatem firmy oferujące meble do pokoi hotelowych, urządzenia gastronomiczne, oświetlenie, sprzęt audiowizualny czy zabezpieczenia antywłamaniowe. Targi HoReCa powinny być zatem ważnym wydarzeniem dla hotelarzy i gastronomów zastanawiających się nad zmianami w wyposażeniu hotelu.

Wszyscy, którzy planują otwarcie bądź rozbudowę kawiarni powinni koniecznie odwiedzić „Salon Kawy i Herbaty”. Ekspozycja będzie kompleksowo prezentować nowości w tematyce kaw i herbat. Zwiedzający będą mogli również poznać tajniki parzenia wyśmienitych kaw i herbat.

Warto odwiedzić również Salon Produktów Regionalnych, gdzie swoje wyroby zaprezentują producenci serów, wędlin, alkoholi, pieczywa, miodów, soków oraz przetworów. Będzie to świetna okazja do wypróbowania regionalnych specjałów, a także do poznania specyfiki danego regionu. Dla restauratorów szukających nowych dostawców odwiedzenie Salonu Produktów Regionalnych może zaowocować znalezieniem nowego dostawcy.

W czasie zeszłorocznej edycji targi odwiedziło 30 000 profesjonalnych gości. Wtedy to wystartował Salon Produktów Regionalnych, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających.

Targi HoReCa odbędą się w terminie 14-16 litopada 2012 roku w Hali Targów w Krakowie przy ul. Centralnej 41A. Więcej informacji na: http://www.targi.krakow.pl/pl/strona-glowna/targi/20-miedzynarodowe-targi-wyposazenia-hoteli-i-gastronomii-horeca/strona-glowna.html
POWRÓT
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij