Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
29.09.2015

Targi HORECA w Krakowie jeszcze w tym roku

Targi HORECA w Krakowie jeszcze w tym roku

HoReCa to branża, w której skład wchodzą hotele, restauracje, kawiarnie i firmy cateringowe. Największe targi HoReCa w Polsce odbędą się w dniach 4 – 6 listopada w Krakowie. Jak co roku, pojawią się na nich tysiące zwiedzających. Patronem medialnym wydarzenia jest portal MojeKonferencje.pl.

W tegorocznej edycji Targów HORECA w EXPO Kraków zaprezentuje się aż 350 firm. Tysiące zwiedzających, wśród których znajdą się właściciele hoteli, pensjonatów, restauracji, kawiarni i firm cateringowych będą miały okazji poznać nowe usługi i rozwiązana, a także nawiązać nowe współprace biznesowe.

Na całokształt targów składają się cztery duże wydarzenia związane ściśle z branżą HoReCa. Wśród nich znajdują się 23. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA, 14. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD, 13. Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie ENOEXPO oraz 9. Salon Wyposażenia i Usług SPA & WELNESS. Nowością na tegorocznej edycji jest Salon Piwa Beer & More, podczas którego firmy piwowarskie zaprezentują zwiedzającym swoje najlepsze i najnowsze wyroby.

Podczas imprezy znajdzie się miejsce także dla osób, które dopiero planują rozpoczęcie działalności w branży. Podczas prelekcji dowiedzą się między innymi jak dbać o finanse obiektów oraz poznają skuteczne systemy motywowania pracowników.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij