Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
3.02.2016

Targi - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR w Łodzi

Targi - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR w Łodzi

Już 26 lutego w hali Expo - Łódź odbędzie się XXII edycja Targów - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR. Spotkanie kierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych turystyką bez względu na płeć czy wiek.

Podczas imprezy będą miały miejsce spotkania z podróżnikami, którzy opowiedzą o swoich przeżyciach i odpowiedzą na pytania Gości. Odbędą się także warsztaty fotograficzne i wycieczki po mieście. Hala EXPO - Łódź przez trzy dni będzie prawdziwą kopalnią wiedzy i źródłem inspiracji do podróżowania.

Młodzież i dorośli będą mogli spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej, seniorzy zapoznają się ze sposobami podróżowania i formami aktywności fizycznej adekwatnymi do ich wieku, a dla najmłodszych przewidziana jest m.in. zabawa i skakanie w dmuchanym zamku i różne animacje. Fani paleontologii staną oko w oko z dinozaurami, a bardziej dociekliwi będą mogli wykopać jego szkielet.

Targi - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR przewidują także konkurs dla rodzin - "Rozpoznaj bohaterów bajek" oraz warsztaty tworzenia poklatkowej animacji organizowane przez łódzką wytwórnię filmową SE-MA-FOR. Na najlepszych czekają nagrody.

INFORMACJA PRASOWA


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij