Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
8.10.2015

Targi Retail Show w listopadzie

Targi Retail Show w listopadzie

Targi Wyposażenia, Technologii i Usług Dla Handlu Retail Show to największe wydarzenie b2b dla sektora retail w Polsce. Tegoroczna szósta edycja imprezy odbędzie się w dniach 18-19 listopada 2015 roku w warszawskim EXPO XXI. Patronem medialnym wydarzenia jest portal MojeKonferencje.pl.

Targi to świetna okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń z innymi uczestnikami. Podczas imprezy zarówno wystawcy jak i zwiedzający będą mieli doskonałą okazję do promocji swoich dóbr i usług oraz do nawiązywania niezwykle ważnych kontaktów biznesowych.

Na targach zaprezentuje się ponad 200 firm z Polski i ze świata. Prezentowane oferty będą dotyczyły między innymi projektowania mebli, sklepów i wyposażenia, kas fiskalnych i wag, programów lojalnościowych, usług finansowych, usług doradczych, prawnych i consultingowych, usług outsourcingowych, a także systemów informatycznych do zarządzania sieciami handlowymi oraz systemów zabezpieczeń i ochrony.

Nowością na Retail Show będzie modelowy sklep. W The Perfect Store uczestnicy będą mogli obejrzeć najnowsze trendy projektowania oraz porównać najnowsze urządzenia i wyposażenie dla handlu.Wydarzeniu będzie towarzyszyć konferencja Retail Congress oraz prezentacje w Retail Innovations Theatre. Przewidziane są również konkursy: Innowacje Handlu i Best Shop Concept. Oficjalne wręczenie nagród będzie miało miejsce podczas Retail Show Afterperty.

INFORMACJA PRASOWA


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij