Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
3.09.2013

Targi Świąteczne już wkrótce!

Choć za oknem wciąż słonecznie, warto wybiec odrobinę w przyszłość i zadbać o to, by reszta roku była równie kolorowa. W dniach 2-4 października br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska (ul. Marsa 56c w Warszawie) obędzie się premierowa odsłona Christmas Expo.

Targi Christmas Expo zorganizowane są z myślą o perfekcyjnym Bożym Narodzeniu. Na stoiskach nie zabraknie barwnych dekoracji, ciekawych rozwiązań na oświetlenie, a także niezdbednego elementu – upominków. Będzie to okazja to zapoznania się z ofertami dostawców, dokonania zakupów, a przede wszystkim znalezienia inspiracji i ciekawych rozwiązań. Nie zabraknie firm produkujących porcelanę i szkło, zastawy i dekoracje stołów świątecznych, słodycze, a nawet artykuły na imprezy okolicznościowe.

„Na targach Christmas Expo w jednym miejscu chcemy zebrać różnorodne pomysły na bożonarodzeniowe dekoracje. Producenci i dystrybutorzy tego typu produktów będą tu mogli za jednym razem dotrzeć z informacją o swojej świątecznej ofercie do właścicieli sklepów, zarządców galerii handlowych, a także przedstawicieli miast, hoteli i restauracji oraz wszystkich tych, którzy będą przystrajać różne miejsca bożonarodzeniowymi ozdobami”, mówi Bartosz Sosnowski, prezes firmy Międzynarodowe Targi Polska.

Wstęp na premierową edycję Christmas Expo jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji na stronie Christmas Expo(kliknij TUTAJ)

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij