Targi Świąteczne już wkrótce!

Choć za oknem wciąż słonecznie, warto wybiec odrobinę w przyszłość i zadbać o to, by reszta roku była równie kolorowa. W dniach 2-4 października br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska (ul. Marsa 56c w Warszawie) obędzie się premierowa odsłona Christmas Expo.

Targi Christmas Expo zorganizowane są z myślą o perfekcyjnym Bożym Narodzeniu. Na stoiskach nie zabraknie barwnych dekoracji, ciekawych rozwiązań na oświetlenie, a także niezdbednego elementu – upominków. Będzie to okazja to zapoznania się z ofertami dostawców, dokonania zakupów, a przede wszystkim znalezienia inspiracji i ciekawych rozwiązań. Nie zabraknie firm produkujących porcelanę i szkło, zastawy i dekoracje stołów świątecznych, słodycze, a nawet artykuły na imprezy okolicznościowe.

„Na targach Christmas Expo w jednym miejscu chcemy zebrać różnorodne pomysły na bożonarodzeniowe dekoracje. Producenci i dystrybutorzy tego typu produktów będą tu mogli za jednym razem dotrzeć z informacją o swojej świątecznej ofercie do właścicieli sklepów, zarządców galerii handlowych, a także przedstawicieli miast, hoteli i restauracji oraz wszystkich tych, którzy będą przystrajać różne miejsca bożonarodzeniowymi ozdobami”, mówi Bartosz Sosnowski, prezes firmy Międzynarodowe Targi Polska.

Wstęp na premierową edycję Christmas Expo jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji na stronie Christmas Expo(kliknij TUTAJ)

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz