Targi TOUR SALON już w przyszły weekend

Targi TOUR SALON już w przyszły weekend

Już 12 lutego rozpocznie się 27. edycja Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON 2016. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najlepszymi ofertami wyjazdów, gotowymi katalogami oraz najnowszymi produktami turystycznymi.

TOUR SALON to wydarzenie cieszące się najdłuższym stażem wśród targów turystycznych w Polsce. Poza latami doświadczeń, targi cechują się podążaniem za zmianami zachodzącymi w branży turystycznej, przez co ich oferta jest zawsze aktualna. Nowy termin targów TOUR SALON (12-14 lutego 2016) pozwala na zapoznanie się z najnowszymi i najlepszymi ofertami wyjazdów tuż przed okresem Wielkanocnym, majówką, a także wyczekiwanymi od miesięcy wakacjami.

Podczas targów odbędą się liczne wydarzenia merytoryczne, takie jak międzynarodowa konferencja dot. turystyki rowerowej "Pora na rowery! Czy turystyka rowerowa może stać sie narodowym produktem turystycznym w Polsce?" zorganizowana przez Międzynarodowe Targi Poznańskie i Polską Organizację Turystyczną. Uczestnicy konferencji poznają najciekawsze przykłady rozwoju turystyki rowerowej z Czech i z Polski.

Agenci turystyczni i biur podróży z pewnością będą zadowoleni z warsztatów nowoczesnego zarządzania firmą, na których dowiedzą się m.in. co zrobić, aby firma nie traciła klientów oraz jak stworzyć atrakcyjną, przyciągającą uwagę klientów witrynę sklepu.

Konferencja "Turystyka kulinarna - Polski Hit", której temat przewodni będzie brzmiał "Jak przyciągnąć turystów do restauracji", co roku spotyka się z entuzjazmem nie tylko smakoszy, ale hotelarzy i restauratorów. Po raz drugi odbędzie się spotkanie TOUR SALON Blog Meeting, na którym pojawią się blogerzy podróżniczy. Będą rozmawiać między innymi o turystyce ściśle dopasowanej do klienta.

Organizatorzy targów zadbali również o transport dla klientów biznesowych z Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia oraz Katowic, skąd wyczarterowane autokary dowiozą uczestników pod targowe hale w Poznaniu za symboliczną kwotę.

W poprzednich odsłonach targów zwiedzający mieli okazję zapoznać się z ofertą, kulturą i zwyczajami Regionu Partnerskiego. W tegorocznej edycji po raz pierwszy utworzono tytuł Miasta Partnerskiego, który otrzymał Poznań.

Patronem medialnym Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON 2016 jest portal MojeKonferencje.pl.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz