Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
1.02.2016

Targi TOUR SALON już w przyszły weekend

Targi TOUR SALON już w przyszły weekend

Już 12 lutego rozpocznie się 27. edycja Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON 2016. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najlepszymi ofertami wyjazdów, gotowymi katalogami oraz najnowszymi produktami turystycznymi.

TOUR SALON to wydarzenie cieszące się najdłuższym stażem wśród targów turystycznych w Polsce. Poza latami doświadczeń, targi cechują się podążaniem za zmianami zachodzącymi w branży turystycznej, przez co ich oferta jest zawsze aktualna. Nowy termin targów TOUR SALON (12-14 lutego 2016) pozwala na zapoznanie się z najnowszymi i najlepszymi ofertami wyjazdów tuż przed okresem Wielkanocnym, majówką, a także wyczekiwanymi od miesięcy wakacjami.

Podczas targów odbędą się liczne wydarzenia merytoryczne, takie jak międzynarodowa konferencja dot. turystyki rowerowej "Pora na rowery! Czy turystyka rowerowa może stać sie narodowym produktem turystycznym w Polsce?" zorganizowana przez Międzynarodowe Targi Poznańskie i Polską Organizację Turystyczną. Uczestnicy konferencji poznają najciekawsze przykłady rozwoju turystyki rowerowej z Czech i z Polski.

Agenci turystyczni i biur podróży z pewnością będą zadowoleni z warsztatów nowoczesnego zarządzania firmą, na których dowiedzą się m.in. co zrobić, aby firma nie traciła klientów oraz jak stworzyć atrakcyjną, przyciągającą uwagę klientów witrynę sklepu.

Konferencja "Turystyka kulinarna - Polski Hit", której temat przewodni będzie brzmiał "Jak przyciągnąć turystów do restauracji", co roku spotyka się z entuzjazmem nie tylko smakoszy, ale hotelarzy i restauratorów. Po raz drugi odbędzie się spotkanie TOUR SALON Blog Meeting, na którym pojawią się blogerzy podróżniczy. Będą rozmawiać między innymi o turystyce ściśle dopasowanej do klienta.

Organizatorzy targów zadbali również o transport dla klientów biznesowych z Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia oraz Katowic, skąd wyczarterowane autokary dowiozą uczestników pod targowe hale w Poznaniu za symboliczną kwotę.

W poprzednich odsłonach targów zwiedzający mieli okazję zapoznać się z ofertą, kulturą i zwyczajami Regionu Partnerskiego. W tegorocznej edycji po raz pierwszy utworzono tytuł Miasta Partnerskiego, który otrzymał Poznań.

Patronem medialnym Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON 2016 jest portal MojeKonferencje.pl.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij