Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
5.01.2011

Targi turystyczne już niedługo w Warszawie

W dniach 21-23 stycznia 2011 w Centrum EXPO XXI Warszawie odbędą się międzynarodowe targi turystyczne International Travel Market Warsaw.

Targi International Travel Market Warsaw przeznaczone są zarówno dla osób związanych z branżą turystyczną, jak i dla klientów indywidualnych. Na 21 stycznia przygotowano atrakcje dla tych pierwszych, natomiast drugi dzień przeznaczony będzie dla wszystkich, którzy marzą o zaplanowaniu idealnych wakacji w nieznanych dotąd zakątkach świata. Impreza będzie wzbogacona o liczne atrakcje, konkursy z nagrodami, pokazy tańca.

Organizatorzy są pełni zapału, liczą na tłumy odwiedzających, przedstawicieli mediów branży turystycznej, oraz wystawców. Prognozują, że 2011 rok będzie sprzyjał rozwojowi turystyki w Polsce, zwłaszcza, że w perspektywie mamy organizację Mistrzostw Europy „EURO 2012”.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij