Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
9.11.2010

Targi Wyposażenia Horeca 17-19.11.2010

18. Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii Horeca to tylko jedna z trzech imprez, które odbędą się w Krakowie w dniach 17-19 listopada. Na pracowników branży czekać będą również 9. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii Gastrofood oraz 8. Międzynarodowe Targi Wina Enoexpo.

W programie tegorocznej konferencji zaplanowane są m.in.:
• Kompleksowa oferta ponad 250 firm z zakresu wyposażenia hotelu i restauracji
• Prezentacje i degustacje win z całego świata: z Włoch, Francji, Węgier, Austrii, RPA, Polski, Rumunii, Słowacji.

W ubiegłym roku na targach zaprezentowało się ponad 300 wystawców z Polski i zagranicy. Jak co roku targi urozmaiciło wiele imprez związanych z tematyką hotelarsko-gastronomiczną oraz winiarską. Szczególną popularnością cieszyły się wtedy zajęcia praktyczne przygotowane przez specjalistów, np. nauka parzenia kawy, pokaz umiejętności gastronomicznych najlepszych szefów kuchni, czy Konkurs Winiarski o Medal Targów ENOEXPO oraz Konkurs Polskich Win o Medal Targów ENOEXPO. Podczas targów była możliwość spróbowania najwyżej ocenionych win.

Podczas ostatniej edycji w targach uczestniczyło wielu specjalistów m.in. z Włoch, Niemiec, Austrii, Mołdawii, Hiszpanii, Francji, Słowenii, Egiptu i RPA. Targi odwiedziło ponad 8 000 gości branżowych. W tym roku organizatorzy liczą na podobny wynik.

Więcej informacji na: www.horeca.krakow.pl

Źródło: horecanet.pl
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij