Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
12.08.2021

To już 10. edycja Studium Event Management!

To już 10. edycja Studium Event Management!

W listopadzie zostanie zainaugurowana kolejna edycja Studium Event Management organizowanego przez Stowarzyszenie Branży Eventowej i Fundację Uniwersytetu Warszawskiego. Będzie to już okrągła, 10. edycja. 

Jak co roku nie zabraknie cennych wskazówek, merytorycznej wiedzy, ciekawych warsztatów i aktualnych tematów. W 10. edycji studium uczestnicy dowiedzą się między innymi jak prawidłowo organizować nie tylko te stacjonarne wydarzenia, ale również te online i hybrydowe, czyli mieszane. 168 godzin zajęć i doświadczone grono pedagogiczne. Zajęcia odbywać się mają co 2 tygodnie. Czy w formie tradycyjnej, czy tej online, to się okaże... wszystko zależy od pandemicznej sytuacji w kraju.

Ukończenie studium skutkuje otrzymaniem certyfikatu w języku polskim i angielskim. Wyróżniający się uczestnicy zdobędą dodatkowe listy rekomendujące od Stowarzyszenia Branży Eventowej. 

Studenci w ciągu roku przechodzą drogę event managera od A do Z. Twórcy Studium postawili na wiadomości z zakresu planowania kariery oraz tworzenia swojej marki w świecie show biznesu.

10. edycja Studium Event Management swoją inaugurację będzie miała w listopadzie. Do listopada trwa też rekrutacja. Jeśli jesteście zainteresowani, należy wysłać swoje zgłoszenie na maila [email protected].

Więcej szczegółów na stronie: http://www.wz.uw.edu.pl/portale/fundacja/dzial/studium-event-management

Osobą kontaktową udzielającą więcej informacji na temat Studium jest dr Natalia Gmerek [email protected]

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij