Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
19.07.2017

To rekord! Ponad połowa certyfikatów jakości TripAdvisor dla sieci Best Western

To rekord! Ponad połowa certyfikatów jakości TripAdvisor dla sieci Best Western

1956 obiektów zrzeszonych w sieci Best Western Hotels & Resorts zostało wyróżnione tegorocznym certyfikatem jakości TripAdvisor Certificate of Excellence. Globalna sieć osiągnęła tym samym najwyższy poziom satysfakcji gości w historii marki.

Do polskich hoteli, które otrzymały certyfikat należą m.in. Best Western Hotel Cristal, Best Western Hotel Petropol, Best Western Hotel Felix,  Best Western Hotel Trybunalski, Best Western Hotel Portos, Best Western Jurata Hotel, Best Western Plus Arkon Park Hotel, Best Western Plus Business Faltom Hotel, Best Western Plus Brzeg Centrum.

Wyróżnienia portalu TripAdvisor od siedmiu już lat są przyznawane hotelom i obiektom, które zdobywają pozytywne opinie podróżujących. Cetyfikat przyznawany jest na podstawie jakości, liczby i aktualności recenzji przesłanych na stronę TripAdvisor w ciągu 12 miesięcy. Portal ten wybierany jest przez miliony podróżników z całego świata jako miejsce wymiany ocen i opinii dotyczących hoteli, restauracji oraz atrakcji na całym świecie.

Od 2013 roku liczba zrzeszonych w ramach marek należących do Best Western hoteli, które uzyskały wyróżnienie, wzrosła o 46 procent. Ze 1956 obiektów wyróżnionych certyfikatem, 1288 znajduje się w Ameryce Północnej - w tym 1148 w Stanach Zjednoczonych, a 140 w Kanadzie. W sumie, 64% hoteli sieci w Ameryce Północnej otrzymało TripAdvisor® Certificate of Excellence. Co więcej, ponad 40% z tegorocznych laureatów wyróżniono już trzeci rok z rzędu.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij