TOUR SALON 2016 już jutro w Poznaniu

TOUR SALON 2016 już jutro w Poznaniu

Już jutro na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpocznie się 27. edycja Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON 2016 - jednej z najstarszych imprez branży turystycznej w Polsce. Miastem partnerskim tegorocznej edycji będzie Poznań.

Podczas targów odbędą się warsztaty, konferencje i inne merytoryczne wydarzenia, takie jak międzynarodowa konferencja "Pora na rowery! Czy turystyka rowerowa może stać się narodowym produktem turystycznym w Polsce?". Uczestnicy konferencji poznają najciekawsze przykłady rozwoju turystyki rowerowej z Czech i z Polski.

Po raz drugi w historii targów odbędzie się spotkanie TOUR SALON Blog Meeting, na którym pojawią się blogerzy podróżniczy. Podczas trzydniowej imprezy będą miały miejsce także warsztaty nowoczesnego zarządzania firmą, podczas których uczestnicy dowiedzą się, co zrobić, żeby firma nie traciła klientów oraz jak stworzyć atrakcyjną, przyciągającą uwagę klientów witrynę sklepu. 

Podczas TOUR SALON 2016 znajdzie się również coś dla restauratorów - konferencja "Turystyka kulinarna - Polski Hit", podczas której uczestnicy dowiedzą się, jak przyciągnąć turystów do restauracji.

Więcej informacji oraz program targów dostępne jest na www.tour-salon.pl.


INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz