Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
24.09.2015

Tourism and Events Expo w Expo Arenie

Tourism and Events Expo w Expo Arenie

Ciężko jest wyobrazić sobie lepsze miejsce do rozmowy o turystyce niż Mazury. Jeziora, lasy, hotele i ponad milion turystów rocznie. Dlatego to właśnie tutaj 8-9 października 2015 roku odbędą się międzynarodowe i innowacyjne targi Tourism and Events Expo.

Targi Tourism and Events Expo (TEE) to impreza poświęcona tematyce turystyki biznesowej. Jest to nowe wydarzenie, które odbędzie się na terenie Expo Areny Mazury w Ostródzie. Na wyjątkowy charakter targów składa się między innymi oparcie ich w całości na formule B2B.

Na targach TEE spotykają się prawdziwi profesjonaliści. Wystawcy z branży hotelarskiej, a także z centrów kongresowych, muzeów i biur promocji będą mogli przedstawić swoje oferty zwiedzającym. Wśród osób zwiedzających targi znajdą się touroperatorzy, agencje eventowe oraz przedstawiciele biur podróży i firm szkoleniowych z całej Europy, co nadaje wydarzeniu prawdziwie międzynarodowy charakter.

Na targach pojawią się także tzw. Hosted Buyers, czyli aranżowane spotkania wystawców i kupujących, co stanowi szanse nawiązywania nowych kontaktów biznesowych, a co za tym idzie nowych możliwości współpracy.

W Expo Arenie Mazury pojawią się znane i szanowane przedsiębiorstwa, takie jak
Mazurkas, Furnel Travel International, Power Agency i wiele innych europejskich firm.

Obszar tematyczny TEE skupia się wokół czterech głównych zagadnień: turystyka rynku MICE, turystyka dla seniorów, turystyka medyczna oraz turystyka przyjazdowa. Dzięki podzieleniu treści w ten sposób możliwe jest zapoznanie się z tymi obszarami branży, które często nie są doceniane. Stwarza to możliwość poszerzenia oferty firmom związanym z obsługą rynku turystycznego.

Początek imprezy już 8 października. Patronem medialnym wydarzenia jest portal MojeKonferencje.pl.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij