Trzeci Best Western w Krakowie

Już za dwa miesiące do największej na świecie rodziny hotelowej dołączy kolejny obiekt - krakowski RT Galicya. Będzie to drugi hotel należący do sieci RT Hotels S.A., wchodzącej w skład Grupy Kapitałowej Satoria Group S.A. (dawny PUHIT), który rozpocznie działanie pod marką Best Western.

Krakowska spółka RT Hotels po raz drugi zdecydowała się na przyłączenie swojego obiektu do Best Western. Decyzja została podjęta ze względu na korzyści, jakie firma odnotowała po przystąpieniu do sieci hotelu BEST WESTERN Kraków Old Town (dawny RT Monopol) w październiku 2011 roku.

Przed przystąpieniem do sieci hotelu BEST WESTERN Kraków Old Town liczyliśmy na wzrost rezerwacji, głównie zagranicznych. Tak też się stało. Zaczęło odwiedzać nas zdecydowanie więcej gości zarówno indywidualnych, jak i korporacyjnych. Rozpoznawalność marki i sprawdzony model biznesowy sprawiają, iż międzynarodowe firmy chętniej współpracują z nami planując podróże służbowe - mówi Anna Stefańczyk, Dyrektor Zarządzający RT Hotels. Doceniamy także przyjazne i elastyczne warunki współpracy oraz globalne wsparcie działań marketingowo-sprzedażowych, jakie oferuje sieć – dodaje.

Zlokalizowany przy głównej trasie dojazdowej do Krakowa, 3 kilometry od centrum miasta, trzygwiazdkowy hotel RT Galicya oferuje 63 komfortowo urządzone pokoje. Ponadto do dyspozycji gości biznesowych oddaje w pełni wyposażoną, klimatyzowaną salę konferencyjną, która pomieści do 90 osób. Dzięki wprowadzeniu specjalnych udogodnień, udostępnianych na życzenie gości, takich jak łóżeczko, pościel czy wanienka dla dzieci, jest jednocześnie idealnym rozwiązaniem dla rodzin podróżujących z dziećmi.

W procesie dostosowania obiektu do standardów Best Western spółka zdecydowała się na modernizację pokoi. Wymienione zostały m.in. wszystkie łóżka oraz telewizory, część pokoi wyposażono dodatkowo w sejfy, mini lodówki oraz kąciki wypoczynkowe z wygodną sofą i stolikiem. Na wiosnę RT Hotels planuje także odświeżenie fasady budynku.

Niezmiernie cieszy nas zarówno zaufanie jakim jesteśmy obdarzani przez partnerów biznesowych, jak i rozwój sieci w Polsce. Warto podkreślić, że spółka RT Hotels to kolejny podmiot, który na podstawie własnych doświadczeń zdecydował się na rozszerzenie współpracy z Best Western – mówi Gheorghe Marian Cristescu, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Best Western na Polskę. To najlepszy dowód na to, że nasz system się sprawdza – podsumowuje.

W ubiegłym roku hotel RT Galicya otrzymał prestiżowy certyfikat doskonałości za usługi na najwyższym poziomie, przyznawany przez największy na świecie serwis turystyczny TripAdvisor. Obiekt został również wyróżniony specjalnym certyfikatem w IV edycji konkursu „Hotel przyjazny rodzinie”.

RT Galicya, po BEST WESTERN Premier Kraków Hotel oraz BEST WESTERN Kraków Old Town będzie trzecim obiektem w Krakowie działającym pod marką Best Western. Wszystkie od wielu lat pełnią ważną rolę na mapie hotelowej stolicy Małopolski.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz