Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
27.04.2018

Udało się! Nowy członek poszerzył grono Stowarzyszenia Branży Eventowej!

Udało się! Nowy członek poszerzył grono Stowarzyszenia Branży Eventowej!

Do grona członków Stowarzyszenia Branży Eventowej dołączyła GRUPA WM, która poszerzyła kategorię dostawców. Grupa WM to jedna z największych grup medialnych w Polsce północno-wschodniej. Zbudował ją i sukcesywnie rozwijał Jarosław Tokarczyk, który pełni funkcję CEO. To doświadczony wizjoner i strateg. 

Lider multimedialny w województwie warmińsko-mazurskim Grupa WM wyznacza kierunki biznesowe i technologiczne. Może pochwalić się wyspecjalizowanym działem programistów, którzy w swoim własnym software house tworzą aplikacje mobilne i webowe, a także budują sklepy internetowe. 

Grupa WM to również wydawca "Gazety Olsztyńskiej", która posiada ponad 130-letnią historię. Obecnie gazeta ta występuje zarówno w wersji papierowej, jak i internetowej przez 24 godziny na dobę. Grupa WM jest również właścicielem serwisów internetowych, które generują około 2 mln unikalnych użytkowników co miesiąc. Jest także organizatorem eventów regionalnych. 


Za sukces Grupy WM w dużej mierze odpowiada Jarosław Tokarczyk, który z powodzeniem przemienił tradycyjne wydawnictwo w firmę medialną z własnym software housem na miarę XXI wieku. Pan Jarosław angażuje się również aktywnie w charytatywne akcje. Jest m.in. prezesem Fundacji Fundacji „Przyszłość dla dzieci”, która miesięcznie wspiera ponad 320 potrzebujących dzieci. Należy również do zarządu Rady Fundacji Polskich Kawalerów Maltańskich.


Stowarzyszenie Branży Eventowej jest dumne, że do jego grona dołączyła tak wszechstronna firma wraz z Jarosławem Tokarczykiem. 


INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij