Urlop w Gdańsku? Odwiedź Muzeum II Wojny Światowej!

Urlop w Gdańsku? Odwiedź Muzeum II Wojny Światowej!

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje, a co za tym idzie, sezon urlopowy. Widać to i czuć z każdej strony - wysoka temperatura, długie dni, weekendowe grille. To także czas planowania wyjazdów nad morze. Poza kąpielami w Bałtyku, warto urozmaicić dni zwiedzaniem. Przykładowo - w Trójmieście czeka Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, które zdecydowanie warto jest odwiedzić.

Muzeum II Wojny Światowej to obiekt kultury, który zlokalizowany jest w futurystycznym budynku przy placu Władysława Bartoszewskiego 1. To nie tylko wyjątkowe miejsce pamięci historycznej, ale i przestrzeń do organizacji spotkań oraz dyskusji. To właśnie tam w nieszablonowy sposób przedstawiona została bardzo trudna i bolesna historia, której w bezpośredni sposób doświadczyli nasi przodkowie. Czekają tam na Was ekspozycje przedstawiające polskie doświadczenie wojny w całościowym, europejskim kontekście. Historia ukazana jest tam w nowoczesny sposób - z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi, w rezultacie czego obejrzeć można nawet film w Kinie Muzeum. To warta uwagi atrakcja zarówno dla dorosłych, jak i nastolatków. 


To jednak nie wszystkie atuty tego miejsca. Otóż Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku oferuje też doskonałą restaurację oraz kawiarnię, w której można się posilić pożywnymi kulinariami i smacznymi deserami po kilkugodzinnym zwiedzaniu. Obiekt oferuje również eleganckie apartamenty, które zaaranżowane są w skandynawskim stylu. W Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku znajduje się także rozbudowane zaplecze konferencyjne, które pozwala na organizację nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Największa z sal umożliwia zaproszenie nawet 303 osób w ustawieniu teatralnym - to naprawdę imponująca liczba!


Jeśli więc wybierajcie się do Trójmiasta, to warto wykorzystać ten czas jak najlepiej - poza szeroką, piaszczystą plażą znajduje się tam szereg atrakcji dla gości w każdym wieku. Jednym z nich są właśnie miejsca kultury, na czele z wyjątkowym Muzeum II Wojny Światowej

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz