Uroczyste otwarcie Hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim

21 maja 2011 roku nastąpiło uroczyste otwarcie podwojów Hotelu Krasicki**** w Lidzbarku Warmińskim. Podczas otwarcia obecnych było ponad 300 osób, wśród których znaleźli się politycy szczebla lokalnego i centralnego, osobistości świata nauki, kontrahenci, przedstawiciele mediów i duchowieństwa.

Impreza rozpoczęła się o godz. 17.00 uroczystą mszą świętą celebrowaną przez Arcybiskupa Metropolitę Warmińskiego Wojciecha Ziembę w kaplicy zamkowej. Następnie Goście i Gospodarze udali się do Sali Dantyszek, gdzie odbywała się część oficjalna otwarcia. Pani Profesor Krystyna Stasiewicz – ceniony w kraju znawca literatury staropolskiej przeprowadziła wykład na temat Krasickiego – patrona hotelu. Prezes Andrzej Dowgiałło wygłosił przemówienie i podziękowania wobec osób oraz instytucji, dzięki którym udało się zrealizować inwestycję. Po tej części gościom czas umilił koncert Trzech Polskich Tenorów (Dariusz Stachura, Adam Zdunikowski, Paweł Skałuba) z towarzyszeniem Zespołu Salonowego. Ale to nie był koniec atrakcji – gdy część Gości przeszła do Restauracji na bankiet, inni postanowili zwiedzać przepiękny obiekt. Wśród Gości przechadzali się aktorzy w strojach historycznych.

Wieczorem na przybyłych czekała niespodzianka – inscenizacja tańczących fontann pt. „Ogrody Krasickiego” w połączeniu z teatrem tańca i ognia. Z okazji otwarcia oddano 3 wiwaty armatnie.

Ceremonię otwarcia poprowadził poprowadził Artur Andrus.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum