Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
3.12.2018

Value Based Leadership, czyli Ludzie pracują dla Ludzi

Value Based Leadership, czyli Ludzie pracują dla Ludzi

5 grudnia odbędzie się kolejna konferencja prowadzona przez jednego z najbardziej inspirujących mówców w Polsce, Wojciecha Herrę. Tym razem odbędzie się pod hasłem "Value Based Leadership", czyli Ludzie pracują dla Ludzi.

Konferencja głównie skierowana jest do Kierowników Regionalnych, Menedżerów Sprzedaży, Pracowników działów HR, a także do Właścicieli firm, którzy dążą do zwiększenia zaangażowania pracowników, a chcą to osiągnąć poprzez budowanie kultury organizacji opartej na wartości.

Wojciech Herra uważa, że Value Based Leadership (VBL) to filozofia budowania zespołu oparta na 3 filarach. Tak się składa, że te filary będą również zakresem merytorycznym organizowanej konferencji. Wojciech Herra opowie, zobrazuje na ciekawych case'ach i doradzi, jak stworzyć firmę opartą na wartościach i zwiększyć zaangażowanie wśród pracowników.

Konferencja odbędzie się 5 grudnia 2018 roku w Airport Hotel Okęcie**** przy ulicy Komitetu Obrony Robotników 24 w Warszawie. Bilety są jeszcze dostępne.Program konferencji:

8:45 - 9:15 Poranna Kawa

9:15 - 11:30 Employer Branding to nie kampania - to sposób myślenia

11:30 - 12:00 Przerwa kawowa

12:00 - 14:15 Wielka trójca wyzwań menedżera

14:15 - 15:15 Przerwa obiadowa

15:15 - 17:30 Rotacja i brak pracowników to nie wyrok


INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT
Airport Hotel Okęcie
Airport Hotel Okęcie

Warszawa
mazowieckie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij