Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
29.11.2017

VI edycja Studium Event Management to dobra okazja, by poznać praktyczne aspekty organizacji eventu

VI edycja Studium Event Management to dobra okazja, by poznać praktyczne aspekty organizacji eventu

Osoby, które chcą pracować w zawodzie Event Managera lub na co dzień zajmują się organizowaniem różnego rodzaju wydarzeń, mogą wziąć udział w rocznym Studium Event Management, czyli kursie, który odbywa się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. To już 6 edycja. Program powstał dzięki współpracy Stowarzyszenia Branży Eventowej i Wydziału Zarządzania. Twórcą jest Anna Nowakowska, czyli Członek Zarządu SBE ds. edukacji.

Studium Event Management
to dobra okazja, by usystematyzować i poszerzyć swoje kompetencje w organizacji różnego rodzaju eventów i spotkań biznesowych. W 6 edycji kursu, czyli w roku akademickim 2017/2018 program będzie się opierał głównie na praktycznych aspektach zawodu event managera. Nie zabraknie jednak teoretycznej wiedzy z zakresu prawa, komunikacji marketingowej i zarządzania projektami.

Zajęcia prowadzone będą przez przedstawicieli branży eventowej, którzy podzielą się z uczestnikami kursu swoją praktyczną wiedzę. Wykłady prowadzić będą również przedstawiciele kadry naukowej Wydziału Zarządzania.


W programie na rok 2017/2018 poruszone zostaną takie tematy jak charakterystyka branży eventowej, planowanie, produkcja i realizacja eventów, komunikacja marketingowa, event marketing, przygotowywanie briefów, bezpieczeństwo imprez masowych, prawo autorskie, efekt WOW czy psychologia eventów.

Podczas Studium Event Management stawia się duży nacisk na dyskusje, które pozwalają na lepsze poznanie studium przypadków. Dodatkowo uczestnicy kursu będą mieli okazję wziąć udział w wydarzeniach organizowanych przez członków Stowarzyszenia Branży Eventowej i wykładowców studium. To dobra okazja, by podpatrzeć od kuchni jak wygląda praca przy produkcji eventu.  Kto jest absolwentem takiego Studium? Podczas pięciu edycji kurs ukończyło wielu obecnych pracowników agencji eventowych, reklamowych i PR, działów zarządzania zasobami ludzkimi, a także przedstawiciele administracji publicznej, właściciele MŚP, a także reprezentanci hoteli, lokalizacji i obiektów eventowych.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij