Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
7.12.2016

VI Gala Elfów organizowana przez Stowarzyszenie Branży Eventowej już za nami

VI Gala Elfów organizowana przez Stowarzyszenie Branży Eventowej już za nami

VI Gala Elfów organizowana przez Stowarzyszenie Branży Eventowej już za nami. Po raz szósty odbyła się akcja charytatywna, w której członkowie SBE i zaproszeni goście zbierają dary na wybrany w danym roku cel. Tym razem padło na Dom Dziecka im. Ks.G.P. Baudouina w Warszawie oraz Polską Fundację Pomocy Dzieciom Niedosłyszącym ECHO. Gala odbyła się w Parku Miniatur Woj. Mazowieckiego 1 grudnia.

Takie akcje świąteczno-charytatywne integrują osoby z tej samej branży. Łączy ich ten sam cel - pomoc potrzebującym. Darczyńcami byli m.in. członkowie Stowarzyszenia Branży Eventowej (obiekty eventowe, podwykonawcy i agencje eventowe). Zebrali oni wszystkie potrzebne rzeczy z listy, którą przygotowała Filia Domu Dziecka oraz Fundacja ECHO. Były to m.in. ubrania, zabawki, artykuły codziennego użytku i przede wszystkim sprzęt dla niedosłyszących dzieci. Dodatkowo zbierane były również datki na tegoroczny cel.

Aktorka Aleksandra Mikołajczyk, która od kilku dni jest członkiem niezależnym SBE, prowadziła w tym roku galę podsumowującą. Była część oficjalna, w której opowiedziano zgromadzonym o całej akcji, którą uświetnił występ Chóru Grochów.
Partnerami strategicznymi VI edycji akcji Elfy SBE jest Park Miniatur i firma Accata Catering, patronami Aleksandra Mikołajczyk, fotograf Marcin Szajnfeld i Rent Desing. W gronie patronów medialnych znajdują się mojekonferencje.pl, MICE Poland, OOH Event, salebiznesowe.pl, sterfamice.pl, konferencje.pl, 4swiaty.com, MeetingPlanner.pl i kreatorzy.eu.

Więcej informacji na stronie http://sbe.org.pl/elfy-sbe/.

INFORMACJA PRASOWAPOWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij