VII Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach w hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie

VII Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach w hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie

Siódma edycja Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach odbędzie się w Rzeszowie. Trwała będzie dwa dni, od 30.11 do 01.12.2017. Edycja ta poświęcona jest kampaniom marketingowym w małych miejscowościach, oraz temu, jak promocja wpływa na ich zamożność. Akcje marketingowe są ważnym elementem samorządów, wpływają na liczbę inwestycji w danym mieście oraz liczbę turystów, co skutkuje wzrostem finansów publicznych i stanu majątkowego mieszkańców. Nie tylko duże aglomeracje powinny przeprowadzać kompleksowe kampanie promocyjne, te mniejsze również – o tym będzie mowa na VII Kongresie Innowacyjnego Marketingu w Samorządach.

Dlaczego?
Bardzo szybki rozwój społeczeństwa, cyfryzacji i narzędzi marketingowych wymusza na samorządowcach poszerzanie swojej wiedzy w temacie promowania poszczególnych regionów, aby było to możliwie najskuteczniejsze. Wydarzenia takie jak VII Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach daje możliwość rozmowy z osobami z branży, rozwoju i poszerzenia kompetencji, co skutkuje poznaniem nowych rozwiązań marketingowych. Dr hab. Dariusz Tworzydło, prezes zarządu Exacto sp. z o.o. podkreśla, ze tegoroczna edycja poruszać będzie tematykę promocji województw i lokalnych samorządów na podstawie analizy wcześniej zrealizowanych kampanii marketingowych na terenie całego kraju. Dodaje też, że kongres będzie szansą na zapoznanie się z aktualnymi trendami w komunikacji społecznej.

Kongres będzie również okazją do dyskusji na temat współpracy biznesu z lokalnymi samorządami czy promocji miast za pomocą kampanii przeprowadzanych w social mediach oraz za pomocą kultury i sztuki popularnej. Narzędzi marketingowych, które mogą używać w swoich kampaniach samorządowcy jest bardzo wiele. Miejscowości mogą być promowane nie tylko za pomocą billboardów, sloganów czy gadżetów z logotypem, ale powinno się myśleć nieszablonowo, wykorzystywać nowe technologie komunikacyjne lub organizować ogólnopolskie wydarzenia, które przyciągną do regionu wielu interesujących ludzi.
Kiedy i gdzie?
VII Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach skierowany jest głównie do przedstawicieli samorządów, agencji i firm z całej Polski, chcących pozyskać wiedzę na temat nowych strategii marketingowych. Kongres trwał będzie dwa dni. Pierwszy z nich oparty będzie głównie na rozmowach i prelekcjach ludzi z branży, naukowców i specjalistów kreowania wizerunku miast i regionów. Natomiast kolejny dzień polegał będzie na pozyskiwaniu praktycznej wiedzy i umiejętności w formie warsztatów.

Kongres  Innowacyjnego Marketingu w Samorządach odbędzie się w dniach 30.11 – 01.12.2017 w Rzeszowie w hotelu Hilton Garden Inn. Organizatorem wydarzenia jest firma Exacto, a partnerami strategicznymi Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Urząd Miasta Rzeszowa oraz Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka.

Aby uczestniczyć w kongresie należy wypełnić kartę zgłoszeniową i przesłać ją pocztą tradycyjną, e-mailem lub faksem.

Formularz zgłoszeniowy można znaleźć pod linkiem:  http://www.podkarpackie.org.pl/regulamin-kongresu/


INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Świeradowie-Zdroju - Elements Hotel & Spa, ekskluzywne miejsce na konferencje i szkolenia!
Hotel 5-gwiazdkowy w Świeradowie-Zdroju - Elements Hotel & Spa, ekskluzywne miejsce na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne połączenie biznesu i relaksu w Element Hotel & Spa. Jego oferta konferencyjna, luksusowe wnętrza oraz niezapomniane doświadczenia w centrum Wellness & Spa czekają na Ciebie w sercu malowniczych Gór Izerskich!

ARCHE Dwór Uphagena Gdańsk – biznes z misją
ARCHE Dwór Uphagena Gdańsk – biznes z misją

Odkryj ARCHE Dwór Uphagena w Gdańsku - niezwykłe miejsce, gdzie biznes spotyka sztukę. Przestronne sale gościnnego obiektu to nie tylko idealne miejsce na konferencje, ale także platforma dla artystycznych spotkań i wystaw.

4-gwiazdkowy hotel w centrum Wrocławia - Art Hotel, odpowiedni na konferencje i szkolenia!
4-gwiazdkowy hotel w centrum Wrocławia - Art Hotel, odpowiedni na konferencje i szkolenia!

Art Hotel Wrocław to nie tylko eleganckie miejsce na nocleg, ale przede wszystkim doskonałe centrum biznesowe, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego jeśli planujesz wyjątkowe spotkanie biznesowe w sercu Wrocławia, będzie to niezawodny wybór!

Hotel SPA w Dźwirzynie - NEPTUNO Resort & Spa z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!
Hotel SPA w Dźwirzynie - NEPTUNO Resort & Spa z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!

Oprócz doskonałych warunków do pracy Neptuno Resort & Spa oferuje także liczne atrakcje relaksacyjne. Od strefy SPA & Wellness, przez wypożyczalnię rowerów, po strefę fitness. Tam zdecydowanie każdy znajdzie coś dla siebie.

Organizacja konferencji w kinie - KinoGram Warszawa poleca się na eventy!
Organizacja konferencji w kinie - KinoGram Warszawa poleca się na eventy!

Odkryj wyjątkową przestrzeń KinoGram w sercu Warszawy, idealną do organizacji konferencji i spotkań biznesowych. Zainspiruj się industrialnym stylem i unikalną atmosferą, połączoną z wysokim poziomem usług i wyjątkowymi doznaniami kulinarymi.

Archiwum
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Akceptuję