VII Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach w hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie

VII Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach w hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie

Siódma edycja Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach odbędzie się w Rzeszowie. Trwała będzie dwa dni, od 30.11 do 01.12.2017. Edycja ta poświęcona jest kampaniom marketingowym w małych miejscowościach, oraz temu, jak promocja wpływa na ich zamożność. Akcje marketingowe są ważnym elementem samorządów, wpływają na liczbę inwestycji w danym mieście oraz liczbę turystów, co skutkuje wzrostem finansów publicznych i stanu majątkowego mieszkańców. Nie tylko duże aglomeracje powinny przeprowadzać kompleksowe kampanie promocyjne, te mniejsze również – o tym będzie mowa na VII Kongresie Innowacyjnego Marketingu w Samorządach.

Dlaczego?
Bardzo szybki rozwój społeczeństwa, cyfryzacji i narzędzi marketingowych wymusza na samorządowcach poszerzanie swojej wiedzy w temacie promowania poszczególnych regionów, aby było to możliwie najskuteczniejsze. Wydarzenia takie jak VII Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach daje możliwość rozmowy z osobami z branży, rozwoju i poszerzenia kompetencji, co skutkuje poznaniem nowych rozwiązań marketingowych. Dr hab. Dariusz Tworzydło, prezes zarządu Exacto sp. z o.o. podkreśla, ze tegoroczna edycja poruszać będzie tematykę promocji województw i lokalnych samorządów na podstawie analizy wcześniej zrealizowanych kampanii marketingowych na terenie całego kraju. Dodaje też, że kongres będzie szansą na zapoznanie się z aktualnymi trendami w komunikacji społecznej.

Kongres będzie również okazją do dyskusji na temat współpracy biznesu z lokalnymi samorządami czy promocji miast za pomocą kampanii przeprowadzanych w social mediach oraz za pomocą kultury i sztuki popularnej. Narzędzi marketingowych, które mogą używać w swoich kampaniach samorządowcy jest bardzo wiele. Miejscowości mogą być promowane nie tylko za pomocą billboardów, sloganów czy gadżetów z logotypem, ale powinno się myśleć nieszablonowo, wykorzystywać nowe technologie komunikacyjne lub organizować ogólnopolskie wydarzenia, które przyciągną do regionu wielu interesujących ludzi.
Kiedy i gdzie?
VII Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach skierowany jest głównie do przedstawicieli samorządów, agencji i firm z całej Polski, chcących pozyskać wiedzę na temat nowych strategii marketingowych. Kongres trwał będzie dwa dni. Pierwszy z nich oparty będzie głównie na rozmowach i prelekcjach ludzi z branży, naukowców i specjalistów kreowania wizerunku miast i regionów. Natomiast kolejny dzień polegał będzie na pozyskiwaniu praktycznej wiedzy i umiejętności w formie warsztatów.

Kongres  Innowacyjnego Marketingu w Samorządach odbędzie się w dniach 30.11 – 01.12.2017 w Rzeszowie w hotelu Hilton Garden Inn. Organizatorem wydarzenia jest firma Exacto, a partnerami strategicznymi Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Urząd Miasta Rzeszowa oraz Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka.

Aby uczestniczyć w kongresie należy wypełnić kartę zgłoszeniową i przesłać ją pocztą tradycyjną, e-mailem lub faksem.

Formularz zgłoszeniowy można znaleźć pod linkiem:  http://www.podkarpackie.org.pl/regulamin-kongresu/


INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz