Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
15.09.2017

VII Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach w hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie

VII Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach w hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie

Siódma edycja Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach odbędzie się w Rzeszowie. Trwała będzie dwa dni, od 30.11 do 01.12.2017. Edycja ta poświęcona jest kampaniom marketingowym w małych miejscowościach, oraz temu, jak promocja wpływa na ich zamożność. Akcje marketingowe są ważnym elementem samorządów, wpływają na liczbę inwestycji w danym mieście oraz liczbę turystów, co skutkuje wzrostem finansów publicznych i stanu majątkowego mieszkańców. Nie tylko duże aglomeracje powinny przeprowadzać kompleksowe kampanie promocyjne, te mniejsze również – o tym będzie mowa na VII Kongresie Innowacyjnego Marketingu w Samorządach.

Dlaczego?
Bardzo szybki rozwój społeczeństwa, cyfryzacji i narzędzi marketingowych wymusza na samorządowcach poszerzanie swojej wiedzy w temacie promowania poszczególnych regionów, aby było to możliwie najskuteczniejsze. Wydarzenia takie jak VII Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach daje możliwość rozmowy z osobami z branży, rozwoju i poszerzenia kompetencji, co skutkuje poznaniem nowych rozwiązań marketingowych. Dr hab. Dariusz Tworzydło, prezes zarządu Exacto sp. z o.o. podkreśla, ze tegoroczna edycja poruszać będzie tematykę promocji województw i lokalnych samorządów na podstawie analizy wcześniej zrealizowanych kampanii marketingowych na terenie całego kraju. Dodaje też, że kongres będzie szansą na zapoznanie się z aktualnymi trendami w komunikacji społecznej.

Kongres będzie również okazją do dyskusji na temat współpracy biznesu z lokalnymi samorządami czy promocji miast za pomocą kampanii przeprowadzanych w social mediach oraz za pomocą kultury i sztuki popularnej. Narzędzi marketingowych, które mogą używać w swoich kampaniach samorządowcy jest bardzo wiele. Miejscowości mogą być promowane nie tylko za pomocą billboardów, sloganów czy gadżetów z logotypem, ale powinno się myśleć nieszablonowo, wykorzystywać nowe technologie komunikacyjne lub organizować ogólnopolskie wydarzenia, które przyciągną do regionu wielu interesujących ludzi.
Kiedy i gdzie?
VII Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach skierowany jest głównie do przedstawicieli samorządów, agencji i firm z całej Polski, chcących pozyskać wiedzę na temat nowych strategii marketingowych. Kongres trwał będzie dwa dni. Pierwszy z nich oparty będzie głównie na rozmowach i prelekcjach ludzi z branży, naukowców i specjalistów kreowania wizerunku miast i regionów. Natomiast kolejny dzień polegał będzie na pozyskiwaniu praktycznej wiedzy i umiejętności w formie warsztatów.

Kongres  Innowacyjnego Marketingu w Samorządach odbędzie się w dniach 30.11 – 01.12.2017 w Rzeszowie w hotelu Hilton Garden Inn. Organizatorem wydarzenia jest firma Exacto, a partnerami strategicznymi Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Urząd Miasta Rzeszowa oraz Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka.

Aby uczestniczyć w kongresie należy wypełnić kartę zgłoszeniową i przesłać ją pocztą tradycyjną, e-mailem lub faksem.

Formularz zgłoszeniowy można znaleźć pod linkiem:  http://www.podkarpackie.org.pl/regulamin-kongresu/


INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij