Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
2.02.2016

VIII Międzynarodowe Targi Turystyczne we Wrocławiu

VIII Międzynarodowe Targi Turystyczne we Wrocławiu

Największa impreza turystyczna w regionie i jedna z największych w kraju rozpocznie się już 16 lutego we wrocławskiej Hali Stulecia. Podczas trzydniowego spotkania zaprezentuje się ponad 200 wystawców z Polski i z zagranicy.

Międzynarodowe Targi Turystyczne cieszą się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród mieszkańców regionu, ale także całej Polski i Europy. Co roku w Hali Stulecia spotykają się rzesze ludzi zainteresowanych turystyką. Wśród nich znajdują się zarówno osoby działające w branży turystycznej jak i turyści indywidualni, grupy i rodziny z dziećmi. Wśród licznej grupy wystawców znajdą się m.in. regiony turystyczne, uzdrowiska, hotele, biura podróży i propagatorzy wszelkich atrakcji turystycznych.

Podobnie jak w zeszłym roku, podczas tegorocznej edycji MTT odbędzie się Gra Targowa, która łączy poznawanie ofert wystawców ze świetną zabawą. Nieodłącznym elementem targów jest Festiwal Podróżników, podczas którego zaprezentuje się niemal 20 doświadczonych podróżników. Opowiedzą m.in. o tym, jak podróżować wygodnie i tanio. Każdego roku na MTT pojawia się również gość specjalny. W poprzednich latach swoimi doświadczeniami dzielił się Wojciech Cejrowski, Martyna Wojciechowska, Beata Pawlikowska, a także Elżbieta Dzikowska. W tym roku uczestnicy targów będą mieli okazję wysłuchać Marka Tomalika, a dla najmłodszych przewidziane jest spotkanie z Nelą Małą Reporterką i liczne zabawy z animatorami.

Międzynarodowym Targom Turystycznym we Wrocławiu towarzyszyć będzie Festiwal Kulinarny z pokazami gotowania, warsztatami i degustacjami, strefa produktów regionalnych oraz finał III Grand Prix Sommelierów. Na gości czekają także konkursy, w których wygrać można rejs promem do Szwecji, wycieczki, pobyty weekendowe, gadżety podróżnicze, książki i wiele innych atrakcyjnych nagród.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.mttwroclaw.pl.


INFORMACJA PRASOWA


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij