Visit Gdansk z nową świąteczną inicjatywą!

Visit Gdansk z nową świąteczną inicjatywą!

W Gdańsku 19 listopada rozpoczyna się bajkowy Jarmark Bożonarodzeniowy, który co roku cieszy się dużą popularnością i przyciąga wiele osób. Rok temu wydarzenie naznaczone było widmem pandemii, ale w tym roku wraca jeszcze większe i jeszcze fajniejsze. Na gdańskim jarmarku nie może oczywiście zabraknąć ekipy Visit Gdansk, która przygotowała dla odwiedzających coś specjalnego!

Pośród licznych jarmarkowych stoisk, domków wypełnionych świątecznymi gadżetami i tradycyjnymi już iluminacjami, znajdować się będzie domek o nazwie "Fabryka prezentów Św. Mikołaja". Zlokalizowany będzie przy Bramie Adwentowej, w samym sercu jarmarku, więc każdy tam z łatwością trafi. Na stoisku będzie można kupić gdańskie upominki w postaci np. kubków, pluszaków czy słodkości. Uzyskacie tam również ciekawe informacje o Gdańsku od ekipy Visit Gdansk. 

Dodatkowo w domku będzie działać centrum pakowania prezentów. Każdy będzie mógł oddać swój upominek w ręce zdolnych elfów, którzy z każdego prezentu uczynią wizualne cudeńko, które pięknie prezentować się będzie pod choinką. Można na tym stoisku zapakować każdy prezent, nie tylko ten kupiony od ekipy Visit Gdańsk

Ale jeszcze ciekawszą sprawą będzie specjalny konkurs punktowy skierowany do użytkowników Gdańskiej Karty Mieszkańca lub Karty Turysty. Do zdobycia upominki świąteczne, książki, gadżety promocyjne, vouchery i bilety wstępu na wydarzenia. Co należy zrobić? Należy pobrać jedną z dwóch aplikacji mobilnych do wyboru: Jestem z Gdańska lub Gdańska Karta Turysty, a następnie sczytywać za pomocą swojego telefonu komórkowego kody QR, które umieszczone zostaną w specjalnych ramkach zawieszonych na świątecznych stoiskach. Tak będziemy zbierać punkty choinkowe, które później zamienimy na atrakcyjne nagrody. 


Kiedy zgromadzimy już odpowiednią liczbę punktów, należy zarezerwować wybraną nagrodę w systemie Gdańskiej Karty Mieszkańca na stronie internetowej: www.jestemzgdanska.pl lub w systemie Karty Turysty na stronie internetowej kartaturysty.visitgdansk.com

Nagrody (po uprzedniej rezerwacji) można odbierać najpóźniej do dnia 15 stycznia 2022 roku w Gdańskim Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Długi Targ 28/29 w Gdańsku w godzinach 9-17.

Oficjalna strona wydarzenia: https://bozonarodzeniowy.pl/

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz