Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
22.08.2013

W Warszawie rusza Festiwal Inspiracji


W Teatrze Capitol w Warszawie przy ulicy Marszałkowskiej ruszyło właśnie największe wydarzenie roku w branży eventowej. Pod hasłem „Jasność, Trafność i Skuteczność Przekazu w komunikacji biznesowej” rozpoczął się dziś Festiwal Inspiracji.

Dziś na Festiwalu Półfinały Konkursu na Najlepszą Mowę Biznesową, a w już w sobotę 24 sierpnia warsztaty komunikacji biznesowej. Główny Dzień Festiwalu Inspiracji to piątek, 23 sierpnia 2013. Przed uczestnikami trzy dni nietuzinkowych spotkań i networkingu.

Główną ideą Festiwalu jest poszerzenie wiedzy na temat skutecznej komunikacji biznesowej. Główny nacisk kładziony jest na jakość przemówień publicznych. Ogólnopolski Festiwal Inspiracji organizowany przez Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców skupia przedstawicieli różnych środowisk branżowych. W zeszłym roku najliczniejszą grupę stanowiła branża doradztwa biznesowego, IT, marketingu, poligrafii, ubezpieczeń, bankowości i edukacji.

Klienci oczekują najlepszych pomysłów a sprostanie ich wymaganiom nie jest zadaniem łatwym. Dlatego zaproszeni goście co roku pokazują jak ważny w budowaniu sukcesu firmy jest dobry mówca. Stowarzyszenie skupia na konferencji ekspertów w dziedzinie komunikacji biznesowej i reprezentantów świata biznesu. Podczas spotkania uczestnicy mogą osobiście poznać najlepszych mówców biznesowych w Polsce.

W tym roku jak osiągnąć sukces w branży opowie czternastu znakomitych prelegentów, w wśród nich m.n Robert Jasiński (www.robertjasinski.pl), Dariusz Milczarek (www.sandler-pl.com), Marek Skała (www.megalit.pl), Marek Kowalczyk (www.mandarine.pl)i Olga Kozierowska (www.sukcespisanyszminka.pl).

Więcej informacji na stronie:festiwalinspiracji.pl

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij