W Warszawie rusza Festiwal Inspiracji


W Teatrze Capitol w Warszawie przy ulicy Marszałkowskiej ruszyło właśnie największe wydarzenie roku w branży eventowej. Pod hasłem „Jasność, Trafność i Skuteczność Przekazu w komunikacji biznesowej” rozpoczął się dziś Festiwal Inspiracji.

Dziś na Festiwalu Półfinały Konkursu na Najlepszą Mowę Biznesową, a w już w sobotę 24 sierpnia warsztaty komunikacji biznesowej. Główny Dzień Festiwalu Inspiracji to piątek, 23 sierpnia 2013. Przed uczestnikami trzy dni nietuzinkowych spotkań i networkingu.

Główną ideą Festiwalu jest poszerzenie wiedzy na temat skutecznej komunikacji biznesowej. Główny nacisk kładziony jest na jakość przemówień publicznych. Ogólnopolski Festiwal Inspiracji organizowany przez Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców skupia przedstawicieli różnych środowisk branżowych. W zeszłym roku najliczniejszą grupę stanowiła branża doradztwa biznesowego, IT, marketingu, poligrafii, ubezpieczeń, bankowości i edukacji.

Klienci oczekują najlepszych pomysłów a sprostanie ich wymaganiom nie jest zadaniem łatwym. Dlatego zaproszeni goście co roku pokazują jak ważny w budowaniu sukcesu firmy jest dobry mówca. Stowarzyszenie skupia na konferencji ekspertów w dziedzinie komunikacji biznesowej i reprezentantów świata biznesu. Podczas spotkania uczestnicy mogą osobiście poznać najlepszych mówców biznesowych w Polsce.

W tym roku jak osiągnąć sukces w branży opowie czternastu znakomitych prelegentów, w wśród nich m.n Robert Jasiński (www.robertjasinski.pl), Dariusz Milczarek (www.sandler-pl.com), Marek Skała (www.megalit.pl), Marek Kowalczyk (www.mandarine.pl)i Olga Kozierowska (www.sukcespisanyszminka.pl).

Więcej informacji na stronie:festiwalinspiracji.pl

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum