W Warszawie wmurowano kamień węgielny pod hotel B&B

26 maja przy Alei Krakowskiej na warszawskim Okęciu odbyło się uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod drugi w Polsce hotel marki B&B. W najbliższych latach sieć planuje dalszą ekspansję.

Pierwszy hotel B&B w Polsce został otwarty w lipcu 2010 roku w Toruniu. Jak podkreśla prezes B&B Polska, Krzysztof Potocki, priorytetem dla firmy jest stworzenie wrażenia komfortu i zapewnienie porządnej usługi za rozsądną cenę, nie natomiast szokowanie wytwornymi wnętrzami.

Hotel B&B Warszawa-Okęcie będzie dysponował 154 pokojami, w tym również przeznaczonymi do potrzeb osób niepełnosprawnych. Niewątpliwym atutem obiektu jest jego lokalizacja - 10 minut do lotniska oraz niecałe 20 minut do centrum miasta.

Hotel wyposażony jest w specjalny system wyciszania hałasu, dzięki czemu nic nie przeszkodzi gościom w odpoczynku. Od strony lotniska hotel wyposażony został w dodatkowe wzmocnienia służące wytłumieniu odgłosów startujących i lądujących samolotów.

- W ciągu najbliższych kilkunastu lat chcemy być już obecni w 10 największych polskich miastach, w niektórych z nich może nawet z dwoma hotelami - mówi Krzysztof Potocki. - Trwają już prace nad trzecim obiektem B&B, który powstanie w samym centrum Wrocławia. Obecnie szukamy też odpowiednich działek pod inwestycje w Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Łodzi i Poznaniu - mówi Prezes B&B Polska.

Generalnym wykonawcą budynku jest RD Bud. Zakończenie budowy planowane jest na przełom 2011 i 2012 roku. Koszt budowy wyniesie ok. 30 mln zł.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz