Szybkie wyszukiwanie
NEPTUNO Resort & Spa
3.07.2018

Wakacyjna konferencja w MCC Mazurkas

Wakacyjna konferencja w MCC Mazurkas

Wakacje to najczęściej okres przejściowy w organizacji różnego rodzaju spotkań MICE. Większość z nas wyjeżdża wtedy na upragnione wakacje oraz cieszy się słońcem na balkonie lub w ogródku.  

To nie oznacza oczywiście, że w wakacyjnych miesiącach żadne wydarzenia firmowe się nie odbywają. Organizatorzy spotkań biznesowych muszą się jednak w tym czasie bardziej natrudzić, by przyciągnąć uczestników do wzięcia udziału w swoim evencie, a także zadbać o dodatkowe atrakcje lub małe przyjemności.

MCC Mazurkas zawsze stara się sprostać oczekiwaniom organizatorów spotkań MICE i przygotowuje ofertę na daną porę roku, w której uwzględnia pogodę, produkty sezonowe i wiele innych aspektów.

Tym razem w ramach Wakacyjnej Oferty MCC Mazurkas osoby, które zorganizują konferencję w terminie od 23.06.2018 r. do 31.08.2018 r. dla min. 30 osób, mogą skorzystać ze specjalnych rabatów i upominków.

Do wyboru:

  • Uczestnictwo co 15-stej osoby w konferencji za 1 zł
  • Koktajl owocowo-warzywny lub baton energetyczny do przerwy kawowej za 1 zł
  • Orzeźwiający drink powitalny za 1 zł


Organizator dokonuje wyboru jednej z propozycji w cenie 1 PLN netto. Oferta dotyczy nowych zapytań przesłanych w terminie od 11 czerwca na konferencje dla dla min. 30 osób.

Za organizację konferencji zostaną naliczone punkty w ramach programu lojalnościowego Prestige Club, którego organizatorem jest Polish Prestige Hotels & Resorts.POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij