Warszawa - serce obiektów szkoleniowych i konferencyjnych


Warszawa to miasto, w którym bez problemu można znaleźć miejsce na organizowaną konferencję lub szkolenie. W stolicy Polski znajdują się obiekty, spełniające kryteria wielkości sali, typu obiektu, czy stylu miejsca.


     Warszawa to miasto posiadające liczne centra konferencyjn-szkoleniowe. W szczególności warto zwrócić uwagę na Businessman Institute, JJW, Centrum Szkoleniowe Europrofes, CS Szkolenie i Doradztwo Sp. z o.o., Międzynarodowe Centrum Szkoleń i Kompetencji Sp. z o.o.
     Businessman Institute to elitarne centrum konferencyjno - szkoleniowe & SPA. Znajduje się w neoklasycystycznym budynku w sosnowym lesie. Zaplecze konferencyjne Businessman Institute jest bardzo szerokie. Obiekt posiada 1 salę konferencyjną, którą można podzielić na 4 mniejsze, a także 5 sal szkoleniowych. Eksluzywność Businessman Institute nadaje atmosfery organizowanym tu szkoleniom, konferencjom, bankietom, spotkaniom biznesowym i innym wydarzeniom.
     JJW to centrum konferencyjno-szkoleniowe posiadające w pełni wyposażone oraz klimatyzowane sale konferencyjne, sale szkoleniowe oraz sale wystawowe. Największa sala to sala Wystawowa, która może pomieścić do 144 osób.
     Centrum Szkoleniowe Europrofes posiada sale szkoleniowe oraz obiekty konferencyjne na terenie całej Warszawy, zarówno w centrum, jak i na obrzeżach miasta. Sale szkoleniowe są nowocześnie wyposażone. Centrum Szkoleniowe Europrofes zapewnia także usługi dodatkowe podczas konferencji, seminariów, szkoleń, spotkań biznesowych czy wideokonferencji.
     CS Szkolenie i Doradztwo Sp. z o.o. znajduje się w jednej z dzielnic Warszawy - Wawrze. Obiekt charakteryzuje się nowoczesnością oraz dobrą lokalizacją. Centrum konferencyjno - szkoleniowe posiada 11 sal konferencyjnych, które są nowocześnie wyposażone. Możliwe jest tłumaczenie symultaniczne w 4 językach. Aula może pomieścić do 172 osób.
     Międzynarodowe Centrum Szkoleń i Kompetencji Sp. z o.o. znajduje się na Alejach Niepodległości - jednej z głównych ulic Warszawy. Sale konferencyjne są profesjonalnie wyposażone. Centrum jest idealnym miejscem na szkolenia i spotkania biznesowe.

     W stolicy Polski zlokalizowane są liczne centra konferencyjne. Należą do nich, między innymi Centrum Bankowo - Finansowe "Nowy świat" S.A., BCC Nowe Centrum Promocji Globalnej, Biuro Informacji Kredytowej, Centrum Konferencyjne Adgar Plaza, Centrum Konferencyjne GALERIA NA KOLE, Centrum Konferencyjne Rondo 1, Centrum Konferencyjne Zielna, Centrum Konferencyjno-Kongresowe Fundacji "Polska-Wiek XXI", Kameralne Sale Szkoleniowe D65, Klub Bankowca, Krasnodwór, Pałac Prymasowski, Centrum Informacyjne Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.
     Centrum Bankowo-Finansowe "Nowy Świat" S.A. mieści się w centrum Warszawy. Klienci obiektu mogą korzystać z 3 sal konferencyjnych, 2 sal szkoleniowych, a także foyer w powierzchni 120m2.
     BCC Nowe Centrum Promocji Globalnej znajduje się w siedzibie Business Centre Club, zlokalizowanej w Pałacu Lubomirskich. W obiekcie znajduje się 6 sal, a także taras, na którym można zorganizować bankiet dla 150 osób. W BCC Nowym Centrum Promocji Globalnej odbywają się konferencje prasowe, kongresy, seminaria, szkolenia, warsztaty, spotkania biznesowe oraz imprezy okolicznościowe.
     Biuro Informacji Kredytowej umożliwia wynajęcie dwóch sal konferencyjnych. W pierwszej sali maksymalnie mieści się 100 osób, a w drugiej 30.
     Centrum Konferencyjne Adgar Plaza znajduje się w biznesowej dzielnicy Warszawy - Mokotowie. Centrum posiada 4 nowoczesne sale konferencyjne, które mogą być łączone. W całym centrum istnieje możliwość korzystania z bezprzewodowego Internetu.
     Centrum Konferencyjne GALERIA NA KOLE specjalizuje się w organizacji małych konferencji oraz szkoleń. W centrum konferencyjnym znajduje się 7 sal. Największa sala - Teatralna, mieści do 70 osób.
     Centrum Konferencyjne Rondo 1 znajduje się w centrum Warszawy w biurowcu Rondo One. W centrum istnieje możliwość wynajmu sali konferencyjnych, a także oferowana jest kompleksowa obsługa techniczno - gastronomiczna szkoleń oraz konferencji. Centrum Konferencyjne Rondo 1 posiada 3 sale konferencyjne, które można połączyć w salę dla maksimum 210 osób.
     Centrum Konferencyjne Zielna zlokalizowane jest o zbiegu głównych ulic Warszawy - Świętokrzyszkiej oraz Marszałkowskiej. Wszystkie sale konferencyjne są wygłuszone akustycznie, klimatyzowane oraz wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny. W centrum znajduje się 5 sal konferencyjnych.
     Centrum Konferencyjno-Kongresowe Fundacji "Polska-Wiek XXI" położone jest w dzielnicy Warszawy - Mokotowie. Oferta centrum to wynajem sal szkoleniowo - konferencyjnych, restauracje i bary, Centrum Zdrowia, Sportu i Rekreacji, parking oraz baza noclegowa. Centrum posiada 31 sal szkoleniowo - konferencyjnych. Największą salą jest Centrum Kongresowe, które na dwóch poziomach może gościć do 2500 osób.
     Kameralne Sale Szkoleniowe D65 nadaja się do organizacji szkoleń, spotkań biznesowych i okolicznościowych oraz centr oceny i rozwoju, rekrutacji, negocjacji, mediacji i coachingu. Centrum posiada 6 sal szkoleniowych.
     Klub Bankowca znajduje się w zabytkowym budynku i zlokalizowany jest w parku w centrum stolicy Polski. W Klubie Bankowca istnieje możliwość wynajęcia 2 sal konferencyjnych, które można połączyć, a także 2 gabinetów przeznaczonych na mniejsze spotkania.
     Krasnodwór to elitarne miejsce, które znajduje się w Parku Leśnym Bemowo. Krasnodwór oferuje wynajęcie 4 sal konferencyjnych. W obiekcie znajduje się ekskluzywna restauracja.
     Pałac Prymasowski położony jest w historycznej części Traktu Królewskiego. XVI-wieczny Pałac Prymasowski posiada 6 reprezentacyjnych sal konferencyjnych. W Pałacu Prymasowskim odbywają się ekskluzywne imprezy targowo-promocyjne, spotkania biznesowe, konferencje i uroczystości organizowanych na potrzeby innych firm.
     Centrum Informacyjne Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. znajduje się w centrum Warszawy. To profesjonalnie wyposażony kompleks sal konferencyjnych i biznesowych o świetnym standardzie. Centrum posiada 6 sal konferencyjnych, a Sala Centrum Prasowe mieści do 100 osób. Centrum oferuje także dostęp do aktualnych informacji o działalności PAIiIZ, dostęp do materiałów i komunikatów prasowych, organizuje konferencje prasowe, debaty i wydarzenia promocyjne.

      W Warszawie możliwe jest zorganizowanie szkolenia lub konferencji w kompleksach kinowych, takich jak Multikino Złote Tarasy, Silver Screen Mokotów (Europlex) oraz Multikino Ursynów.
     Multikino Złote Tarasy posiada 8 sal konferencyjnych. W największej z nich można zorganizować wydarzenie do 777 osób. Silver Screen Mokotów (Europlex) oferuje 8 sal kinowych, które są idealnym miejscem na szkolenia, konferencje oraz spotkania. Multikino Ursynów oferuje 12 sal konferencyjnych. Kompleksy kinowe zapewniają wygodne i klimatyzowane sale, profesjonalny system nagłośnienia oraz emisji obrazu.

      Sale konferencyjne w Warszawie posiadają także ośrodki wypoczynkowo-szkoleniowe, na przykład HONEY, sale konferencyjne, między innymi Miejsce Konferencyjne, Luxsfera, Warsaw Apartments, a także centrum targowe- Warszawskie Centrum Expo XXI.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

ARCHE Dwór Uphagena Gdańsk – biznes z misją
ARCHE Dwór Uphagena Gdańsk – biznes z misją

Odkryj ARCHE Dwór Uphagena w Gdańsku - niezwykłe miejsce, gdzie biznes spotyka sztukę. Przestronne sale gościnnego obiektu to nie tylko idealne miejsce na konferencje, ale także platforma dla artystycznych spotkań i wystaw.

4-gwiazdkowy hotel w centrum Wrocławia - Art Hotel, odpowiedni na konferencje i szkolenia!
4-gwiazdkowy hotel w centrum Wrocławia - Art Hotel, odpowiedni na konferencje i szkolenia!

Art Hotel Wrocław to nie tylko eleganckie miejsce na nocleg, ale przede wszystkim doskonałe centrum biznesowe, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego jeśli planujesz wyjątkowe spotkanie biznesowe w sercu Wrocławia, będzie to niezawodny wybór!

Hotel SPA w Dźwirzynie - NEPTUNO Resort & Spa z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!
Hotel SPA w Dźwirzynie - NEPTUNO Resort & Spa z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!

Oprócz doskonałych warunków do pracy Neptuno Resort & Spa oferuje także liczne atrakcje relaksacyjne. Od strefy SPA & Wellness, przez wypożyczalnię rowerów, po strefę fitness. Tam zdecydowanie każdy znajdzie coś dla siebie.

Organizacja konferencji w kinie - KinoGram Warszawa poleca się na eventy!
Organizacja konferencji w kinie - KinoGram Warszawa poleca się na eventy!

Odkryj wyjątkową przestrzeń KinoGram w sercu Warszawy, idealną do organizacji konferencji i spotkań biznesowych. Zainspiruj się industrialnym stylem i unikalną atmosferą, połączoną z wysokim poziomem usług i wyjątkowymi doznaniami kulinarymi.

Wyjątkowy hotel pod Poznaniem - Hotel Remes Sport & Spa, doskonały na konferencje i szkolenia!
Wyjątkowy hotel pod Poznaniem - Hotel Remes Sport & Spa, doskonały na konferencje i szkolenia!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego Hotelu Remes Sport & Spa, ukrytego w spokojnej oazie pod Poznaniem! Ten elegancki obiekt to idealne miejsce na konferencje i szkolenia biznesowe, które zapewnią Twoim gościom niezapomniane wrażenia.

Archiwum
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Akceptuję