Warszawa - stolica hoteli na szkolenia i konferencje

     Warszawa to miasto, w którym bez problemu można znaleźć miejsce na organizowaną konferencję lub szkolenie. W stolicy Polski znajdują się różnorodne hotele, od 2-gwiazdkowych do najbardziej ekskluzywnych 5-gwiazdkowych.


     W Warszawie zlokalizowanych jest wiele hoteli 5-gwiazdkowych, między innymi Sheraton Warsaw Hotel, The Westin Warsaw, Hotel Sofitel Victoria, Radisson SAS Centrum Hotel.      Sheraton Warsaw Hotel to eksluzywny hotel, znajdujący się w centrum stolicy, biznesu i finansów. W hotelu można korzystać z 16 w pełni wyposażonych i nowoczesnych sal konferencyjnych oraz bankietowych. Sala Balowa może pomieścić aż 600 osób.
     5-gwiazdkowy The Westin Hotel wyróżnia się w centrum biznesowo-finansowym Warszawy swoją nietypową architekturą - podświetlona panoramiczna winda zabiera gości hotelu na ostatnie, dwudzieste piętro. 12 sal konferencyjnych The Westin Hotel stanowi lokalizację udanych konferencji, telekonferencji, szkoleń lub spotkań biznesowych.
     Hotel Sofitel Victoria znajduje się w sercu historycznej Warszawy. Goście hotelu mogą korzystać z wielu usług, na przykład profesjonalnego concierge, czy kasyna. Hotel Sofitel Victoria posiada 11 sal, które są zróżnicowane pod kątem wielkości. Podczas szkolenia, konferencji lub spotkania biznesowego Hotel Sofitel Victoria zapewnia "Mice Concierge", czuwającego nad przebiegiem imprezy.
     Radisson SAS Centrum Hotel zlokalizowany jest blisko Pałacu Kultury i Nauki. Hotel posiada rozbudowane centrum konferencyjno - bankietowe i galerię, w którym możliwa jest organizacja wydarzenia do czterystu osób. Sale w Radisson SAS Centrum Hotel są wyposażone w sprzęt niezbędny na konferencji, szkoleniu czy spotkaniu biznesowym.

     Baza hotelowa Warszawy zawiera także hotele 4-gwiazdkowe, do których między innymi należą Airport Hotel Okęcie, Polonia Palace Hotel, Hotel Holiday Inn Warszawa, Hotel Mercure Grand, Novotel Warszawa Centrum, Hotel Jan III Sobieski.
     Airport Hotel Okęcie posiada bardzo dobrą lokalizację, w pobliżu Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderka Chopina. Hotel cechuje nowoczesność, a z drugiej strony tradycyjność, związana z stylem lat 30-tych XX wieku oraz tradycją przedwojennego polskiego lotnictwa. W Airport Hotel Okęcie znajduje się 9 profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych. W całym hotelu można korzystać z bezprzewodowego Internetu.
     Polonia Palace Hotel olśniewa swoją elegancją i stylem. Znajduje się w historycznym oraz biznesowo-finansowym centrum Warszawy. Hotel posiada 8 sal konferencyjnych przeznaczonych na szkolenia, konferencje i inne spotkania. Hotel zapewnia niezbędny sprzęt potrzebny do zorganizowania wydarzenia.
     Nowoczesny Hotel Holiday Inn znajduje się w centrum stolicy Polski. W pobliżu hotelu znajdują się Złote Tarasy, w których można spędzić wolny czas. Oferta sal konferencyjnych, bankietowych i szkoleniowych jest bardzo szeroka. Hotel Holiday Inn posiada funkcjonalne i nowoczesne sale konferencyjno - bankietowe, których łaczna powierznia to 522 m2. W hotelu znajduje się 6 sal szkoleniowych, które przeznaczone są na szkolenia, spotkania biznesowa oraz rozmowy kwalifikacyjne.
     Nowoczesny 4-gwiazdkowy hotel w Warszawie to także Hotel Mercure Grand. Należy do Grupy Hotelowej Orbis.
     Novotel Warszwa Centrum to kolejna propozycja na hotelowej mapie Warszawy. Znajduje się w centrum Warszawy na skrzyżowaniu ul. Marszałkowskiej oraz Alei Jerozolimskich - głównych ulic stolicy Polski. W hotelu możliwa jest organizacja zarówno konferencji i szkoleń, jak i spotkań biznesowych czy zjazdów firmowych. Największa sala konferencyjna hotelu - Sala Bukietowa mieści do 561 osób.
     Hotel Jan III Sobieski zlokalizowany jest w dzielnicy Warszawy - Ochocie, w pobliżu zabytkowej części miasta. W hotelu znajduje się 7 sal konferencyjno - bankietowych oraz 5 mniejszych sal, przeznaczonych na spotkania biznesowe.

     Hotelowa baza Warszawy zawiera liczne hotele 3-gwiazdkowe. W szczególności warto zwrócić uwagę na Hotel LORD, Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe BOSS***, Hotel Hetman, Novotel Warszawa Airport, Centrum Szkoleniowe Twins, STARThotel FELIX*** oraz Warszawa Mercure Fryderyk Chopin.
     Hotel LORD to stylowy hotel, znajdujący się w pobliżu lotniska Okęcie. W hotelu znajduje się centrum konferencyjno - szkoleniowe na miarę współczesnych potrzeb klientów. 7 sal konferencyjnych jest w pełni wyposażonych w nowoczesny sprzęt, który zawiera się w cenie wynajmu sali konferencyjnej.
     Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe BOSS*** znajduje się poza ścisłym centrum Warszawy, ale położone jest na terenie malowniczego parku krajobrazowego. Obiekt posiada 14 klimatyzowanyc sal konferencyjnych, których wyposażenie jest na najwyższych poziomie. W Centrum Konferencyjn-Szkoleniowym BOSS można zorganizować wydarzenie do 450 osób.
     Hotel Hetman jest stylowym hotelem w zabytkowej części Warszawy. W hotelu czuć kameralną atmosferę dzięki lokalizacji w secesyjnej kamienicy z przełomu XIX i XX wieku. W Hotelu Hetman znajdują się 3 sale konferencyjne, w których można zorganizować konferencję, szkolenie, spotkanie biznesowe, a nawet wesele, bankiet czy przyjęcie komunijne.
     Novotel Warszawa Airportto 3-gwiazdkowy hotel usytuwany w pobliżu lotniska Okęcie, centrum miasta oraz Galerii Mokotów. Do dyspozycji klientów hotelu oddanych jest 9 nowoczesnych sal konferencyjnych. Łączna powierznia sal konferencyjnych to 863m2, co bez wątpienia stanowi dobrą bazę do organizacji konferencji, szkoleń, bankietów oraz spotkań biznesowych.
     Centrum Szkoleniowe Twins sprosta oczekiwaniom klientów, którzy chcą uwolnić się od ścisłego centrum Warszawy. Obiekt znajduje się w zielonej części dzielnicy Białołęka. Centrum Szkoleniowe Twins to Hotel Bez Barier, przystosowany do goszczenia osób niepełnosprawnych. Centrum konferencyjne posiada 5 sal konferencyjnych, które są w pełni wyposażone.
     STARThotel FELIX*** znajduje się w okolicach Trasy Łazienkowskiej. Hotel należy do grupy STARThotel, która nastawiona jest na klientów biznesowych. W hotelu znajdują się 3 sale konferencyjne oraz sale szkoleniowe. Sale konferencyjne wyposażone są w nowoczesny sprzęt oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu.
     Warszawa Mercure Fryderyk Chopin to hotel znajdujący się w sercu Warszawy, niedaleko Starego Rynku. W hotelu znajduje się 8 sal konferencyjnych. Największa sala konferencyjna - Mercure, mieści 250 osób w ustawieniu teatralnym, 120 w ustawieniu bankietowych oraz 120 osó w ustawieniu szkolnym.

     W Warszawie można znaleźć także hotele 2-gwiazdkowe, w których możliwa jest organizacja konferencji, szkoleń czy spotkań biznesowych. Należą do nich, między innymi DIPSERVICE Hotel, Hit Hotel, Ibis Warszawa Ostrobramska, Ibis Warszawa Centrum, Ibis Warszawa Stare Miasto.
     Hotel DIPSERVICE znajduje się w pobliżu Traktu Królewskiego, w cichej i zielonej okolicy. W hotelu jest 7 sal konferencyjnych, którę są nowocześnie wyposażone, między innymi we flipchart, projektor multimedialny.
     Hotel Hit to 2-gwiazdkowy hotel usytuowany w zabytkowej dzielnicy Warszawy - Pradze. W Hotelu Hit mogą odbywać się szkolenia, konferencje oraz spotkania biznesowe. Hotel posiada 2 sale konferencyjne. Sala A może pomieścić do 60 gości, a sala B do 30 osób.
     Ibis Warszawa Ostrobramska znajduje się w pobliżu centrum miasta. W hotelu znajduje się 1 sala konferencyjna, którą można podzielić na 2 mniejsze sale konferencyjne. Sala konferencyjna Saska Kępa mieści do 60 osób w ustawieniu teatralnym, do 40 w ustawieniu bankietowym i do 24 w ustawieniu szkolnym.
      Kolejnym hotelem sieci Ibis jest Ibis Warszawa Centrum , znajdujący się w sercu biznesowym i kulturalnym stolicy. W hotelu znajduje się 6 klimatyzowanych sal konferencyjnych. Sale konferencyjne Kampinos, Tuchola oraz Kabaty przeznaczone są na szkolenia i konferencje, natomiast sale konferencyjne Natolin, Wola i Sawa na mniejsze spotkania biznesowe.
     Do sieci hoteli Ibis należy również Ibis Warszawa Stare Miasto. Hotel zlokalizowany jest w pobliżu Starego Miasta, a także Arkadii - największego centrum handlowego w Warszawie. Hotel oferuje 6 sal konferencyjnych idealnie nadających się na mniejsze konferencje, a także szkolenia i spotkania biznesowe.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!
Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!

Elegancki Cristal Baltic Apart Hotel w Ustce oferuje idealne warunki do organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Przestronne apartamenty, restauracja My Thai, nowoczesne sale konferencyjne z widokiem na morze oraz bogata oferta atrakcji zapewniają niezapomniane wrażenia i komfort nad Bałtykiem.

Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace
Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace

Odkryj Parisel Palace – eleganckie centrum konferencyjno-wypoczynkowe w malowniczych Klimkach pod Łukowem. Idealne miejsce na prestiżowe wydarzenia biznesowe z nowoczesnymi salami, komfortowymi noclegami i wykwintną kuchnią.

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

Przed nami 6. edycja Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie. Dowiedz się więcej o wydarzeniu i koniecznie weź w nim udział. Do zobaczenia!

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz