Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
13.01.2021

Wesprzyj WOŚP dzięki wirtualnej puszce!

Wesprzyj WOŚP dzięki wirtualnej puszce!

Mimo ciężkiego czasu - warto pomagać. Wierzymy całym sercem, że dobre uczynki wrócą do nas z podwojoną siłą. Z tego właśnie powodu chcielibyśmy poinformować Was o możliwości wsparcia corocznej zbiórki WOŚP za pośrednictwem internetu. 

Nie trzeba wychodzić z domu, jeśli boimy się szalejącego wirusa. Nie trzeba gonić za wolontariuszami z puszkami, nie trzeba brać udziału w festynach i koncertach. Wystarczy kliknąć w link przekierowujący do strony i wpłacić dowolną kwotę. "Liczy się każdy grosz" - to zdanie często brzmi jak tani banał, ale naprawdę tak jest. Poprzedni rok i początek tego roku dla wielu z nas nie jest łatwy. Budżety i zarobki się zmniejszyły. Mimo to - przeznaczenie choćby 20 zł na pomoc chorym dzieciom to naprawdę BARDZO WIELE. 

Niezależne Hotelarstwo (agencja konsultingowa) utworzyło wirtualną puszkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dzięki której możemy zbierać pieniądze online jako branża hotelarska.

By przyłączyć się do akcji i wpłacić pieniądze na konto 29. Finału WOŚP, wystarczy kliknąć w poniższy link:

https://eskarbonka.wosp.org.pl/hekn6b

Połączmy siły, Drodzy Hotelarze! Pokażmy, że potrafimy pomagać, mimo że sami na pomoc cierpliwie czekamy.


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij