Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
28.03.2013

Wielkanoc bez zmartwień z Grupą Molo
Tradycyjne polskie Święta Wielkanocne kojarzone są ze smakowitym żurem, jajkami w przeróżnej postaci oraz babką wielkanocną. Na przestrzeni ostatnich lat można zaobserwować nowy trend na polskim rynku hotelarskim. Coraz więcej obiektów hotelowych proponuje swoim gościom kompleksową organizację świątecznego pobytu, a sami Polacy coraz częściej decydują się na kilkudniowy wyjazd z zapewnionym Śniadaniem Wielkanocnym oraz atrakcjami dla dzieci. Wypoczynek w obiektach hotelowych pozwala gościom nie tylko zapomnieć o obowiązkach domowych związanych z przygotowaniami do Świąt, ale także odpocząć w gronie najbliższych osób, na świeżym powietrzu z dala od miejskiego zgiełku.


Hotel Magellan oraz Centrum Molo położone w samym centrum Polski to miejsca w sam raz na rodzinny wypoczynek. Dogodna lokalizacja pozwala na wygodny dojazd z każdego regionu kraju. Jednak głównym atutem prorodzinnych obiektów hotelowych są liczne atrakcje dla najmłodszych. Zarówno dzieci jak i rodzice, mogą w ten sposób pozwolić sobie na chwilę relaksu i odprężenia. W programie Hotelu Magellan można znaleźć kompletny program gier i zabaw dla najmłodszych, w tym: wielkanocne warsztaty artystyczne, olimpiadę sportów dziwnych czy wspólne malowanie pisanek. Centrum Molo oferuje równie ciekawe atrakcje, jak na przykład: biesiada Staropolska przy ognisku w Niedzielę Wielkanocną, wspólne malowanie pisanek oraz wycieczki rowerowe, a dla chętnych Nordic Walking.
INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij