Wielkie odliczanie! Zaczyna się Kongres Profesjonalistów PR!

Wielkie odliczanie! Zaczyna się Kongres Profesjonalistów PR!

O tegorocznej edycji Kongresu Profesjonalistów Public Relations zrobiło się głośno kilka miesięcy temu. Tym razem prelegenci spróbują rozwiązać kwestię kryzysów wizerunkowych w firmach! Ponad dwudziestu ekspertów wystąpi w Rzeszowie już 19-20 kwietnia! 

Według statystyk w XVIII edycji Kongresu Profesjonalistów PR weźmie udział blisko 300 osób. Plan zakłada, że w Hotelu Hilton Inn w Rzeszowie odbędzie się 18 wystąpień specjalistów, pasjonatów i naukowców, którzy będą mówić, jak radzić sobie z problemami w postrzeganiu danej  marki.

Prelegenci będą starać się nie tylko zwiększyć dotychczasową wiedzę uczestników, ale pozostawić ich z fachową, przydatną wiedzą o sposobach radzenia sobie z kryzysem wizerunkowym. Tematy rozmów będą skupiać się na najważniejszych zagadnieniach związanych z działaniem rzeczników prasowych, samorządowców, osób odpowiedzialnych za komunikację, marketing oraz wizerunek firm.

Do najbardziej wyczekiwanych wystąpień należy prelekcja Damiana Ziąbera, który jest rzecznikiem prasowym Prudential Polska. Wskaże wyzwania jakie stają przed osobami, które są zawodowo odpowiedzialne za komunikację. Kolejnym ważnym nazwiskiem na liście jest Marek Kacprzak. Jako znany dziennikarz WP oraz były redaktor Polsat News będzie opowiadał o tym, jak ważna jest natychmiastowa reakcja na sytuacje kryzysowe. Filip Szatanik przekaże słuchaczom sposoby przewidywania ewentualnych problemów w firmach. Prelekcja z punktu widzenia rzecznika prasowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego zapowiada się bardzo ciekawie.


Zgodnie z tradycją podczas kongresu odbędą się dwa ciekawe bloki praktyczne. Fundacja InternetPR poruszy kwestię RODO. Natomiast Press-Service Monitoring Mediów opowie o tzw. „dieselegate”. Pod koniec możemy spodziewa się debaty przygotowywanej przez markę Orange Polska. Specjaliści będą rozmawiać na temat skuteczności działań w mediach społecznościowych.

Kongres Profesjonalistów Public Relations to ogólnopolskie wydarzenie, które skupia wokół siebie ekspertów z branży wizerunkowej. Co roku przygotowuje liczne debaty, warsztaty oraz wystąpienia. Nieustannie stara się poruszać trudne kwestie, aby zwiększyć świadomość o znaczeniu dobrego wizerunku marki. Wszystko wskazuje na to, że tegoroczna edycja Kongresu PR okaże się wielkim sukcesem. 


INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz