Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
19.10.2021

Wielofunkcyjne sale biznesowe na wrocławskim Ostrowie Tumskim!

Wielofunkcyjne sale biznesowe na wrocławskim Ostrowie Tumskim!

Jeśli planujesz zwiedzanie Wrocławia, to za pewnie już wiesz, że niektórych miejsc nie możesz pominąć. Trzeba tam zobaczyć m.in. Stary Rynek, Halę Stulecia, Fontannę Multimedialną, słynne krasnale i ZOO z Afrykarium. Nie powinieneś także przejść obojętnie przy Ostrowie Tumskim, który jest najstarszą dzielnicą Wrocławia. Obszar ten jest atrakcyjny zarówno dla turystów, jak i klientów biznesowych, którzy szukają miejsca na organizację konferencji czy szkoleń. Mieści się tam m.in. WenderEDU Business Center.

Obiekt ten usytuowany został przy ulicy Świętego Józefa 1/3. Jest to nowoczesne centrum konferencyjno-szkoleniowe, które świadczy kompleksowe usługi organizacyjne. Goście mogą w nim liczyć na wygodne pokoje, wielofunkcyjne sale biznesowe, zaplecze sanitarne oraz catering i szereg usług dodatkowych. WenderEDU Business Center to również świetna baza do zwiedzania stolicy Dolnego Śląska.


WenderEDU Business Center do dyspozycji gości oddaje 6 sal szkoleniowych, które różnią się pod względem wielkości. Największa z nich pozwala na zaproszenie do 100 osób w ustawieniu teatralnym. Sale te są nowoczesne, jasne, klimatyzowane oraz w pełni wyposażone w sprzęty multimedialne i konferencyjne. Goście mogą korzystać m.in. z ekranów, komputerów dla osoby prowadzącej, projektorów, nagłośnienia, flipchartów oraz szybkich sieci Internetu. Warto podkreślić, że w WenderEDU Business Center poza klasycznymi konferencjami, szkoleniami czy sympozjami, można też zorganizować wydarzenia online. Na terenie obiektu mieści się bowiem profesjonalna sala na webinary, która przystosowana została do realizacji nawet najbardziej wymagających eventów w przestrzeni Internetu.


W WenderEDU Business Center można liczyć na wygodne zaplecze noclegowe, które składa się z 37 pokoi hotelowych. Znajdują się tam pomieszczenia 1-, 2- i 3-osobowe, a także pokoje rodzinne i apartamenty. Są one w pełni wyposażone, wygodne oraz gustownie zaaranżowane. Pokój ze śniadaniem można tam wynająć już od 150 zł, co jest bardzo korzystną ceną! Dodatkowo, recepcja obiektu jest czynna całą dobę.

Dopełnieniem tych usług są oczywiście kulinaria. WenderEDU Business Center zapewnia kompleksową obsługę eventów pod względem cateringu. Można tam zamówić wyżywienie na przerwę kawową, dwudaniowy lunch, pożywne śniadania oraz kolacje. WenderEDU Business Center oferuje również szereg usług dodatkowych, które uświetniają każdy pobyt. Doświadczona obsługa obiektu jest w stanie zapewnić przewóz i dowóz gości, a także oferuje centrum poligrafii, umożliwiając tym samym wydruk materiałów na wydarzenia. Mamy też dobrą informację dla osób zmotoryzowanych - przed obiektem znajduje się około 20 przestronnych miejsc parkingowych. Jest to zatem świetne miejsce na organizację różnorodnych spotkań biznesowych. A wszystko to jedynie 10 minut od pięknego, wrocławskiego Rynku.


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij