Wiemy już, jak będzie wyglądał pokój w Holiday Inn Express w Jasionce

Wiemy już, jak będzie wyglądał pokój w Holiday Inn Express w Jasionce

Warszawska Pracownia Architektury i Urbanistyki FBT zaprojektowała mock-upy, czyli makiety pokoi, które znajdą się w hotelu Holiday Inn Express przy porcie lotniczym Rzeszów-Jasionka. Inwestycja została zrealizowana dzięki Polskiemu Holdingowi Hotelowemu. 

Projekt ten opracowano zgodnie ze standardami sieci InterContinental Hotels Group, z którą PHH podpisał umowę franczyzową dotyczącą hotelu Holiday Inn Express. W obiekcie, który liczy niemalże 4000 m2, goście będą mieli do dyspozycji 42 pokoje typu Double (z podwójnym łóżkiem), w tym dwa przystosowane dla osób z niepełnosprawnością, 38 pokoi typu Double+Sofa (z podwójnym łóżkiem oraz rozkładową sofą), a także 40 pomieszczeń typu Twin (z dwoma podwójnymi łóżkami). Pokoje te będą miały bardzo nowoczesny charakter, nawiązujący do nowej generacji wprowadzonej przez IGH.


Dzięki informacjom pochodzącym z Pracowni FBT wiadomo, że goście będą mieli do wyboru dwa warianty kolorystyczne, jeżeli chodzi o wyposażenie pokoi - “Warm” oraz “Bright”, które odzwierciedlają IV generację wystroju wnętrz dla Holiday Inn. Dla osób, które wybiorą pierwszą opcję, hotel przygotuje stonowaną kolorystykę, w której wiodącą rolę odegra kolor morski, który zostanie dopełniony przez czerwone akcenty.Wariant “Bright” z kolei wiąże się z wykorzystaniem orzeźwiających kolorów wiosny. Elementem powtarzającym się w każdym pomieszczeniu będą meble w kolorze naturalnego brązu Tossini. Każde pomieszczenie będzie wyposażone w dźwiękoszczelne drzwi, gwarantujące ciszę i komfort wypoczynku oraz w bardzo wygodne łóżka, z którymi można się spotkać w obiektach tej marki na całym świecie. Widok na pobliski rzeszowski park naukowo-techniczny zapewnią okna typu porte-fenetreHotele Holiday Inn są nastawione przede wszystkim na klientów biznesowych, którzy korzystają z popularnych rozwiązań technologicznych. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, każdy pokój będzie wyposażony w liczne gniazda USB, bezpłatne WiFi dostępne w całym obiekcie oraz bezprzewodowe ładowarki telefoniczne dostępne w częściach wspólnych hotelu. 


Inwestycja w Holiday Inn Express jest realizowana przez Polski Holding Hotelowy oraz InterContinental Hotels Group w odpowiedzi na stale rosnący popyt klientów biznesowych. Hotel przyjmie pierwszych gości jeszcze w tym roku.

INFORMACJA PRASOWA 

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz