Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
14.04.2019

Wiemy już, jak będzie wyglądał pokój w Holiday Inn Express w Jasionce

Wiemy już, jak będzie wyglądał pokój w Holiday Inn Express w Jasionce

Warszawska Pracownia Architektury i Urbanistyki FBT zaprojektowała mock-upy, czyli makiety pokoi, które znajdą się w hotelu Holiday Inn Express przy porcie lotniczym Rzeszów-Jasionka. Inwestycja została zrealizowana dzięki Polskiemu Holdingowi Hotelowemu. 

Projekt ten opracowano zgodnie ze standardami sieci InterContinental Hotels Group, z którą PHH podpisał umowę franczyzową dotyczącą hotelu Holiday Inn Express. W obiekcie, który liczy niemalże 4000 m2, goście będą mieli do dyspozycji 42 pokoje typu Double (z podwójnym łóżkiem), w tym dwa przystosowane dla osób z niepełnosprawnością, 38 pokoi typu Double+Sofa (z podwójnym łóżkiem oraz rozkładową sofą), a także 40 pomieszczeń typu Twin (z dwoma podwójnymi łóżkami). Pokoje te będą miały bardzo nowoczesny charakter, nawiązujący do nowej generacji wprowadzonej przez IGH.


Dzięki informacjom pochodzącym z Pracowni FBT wiadomo, że goście będą mieli do wyboru dwa warianty kolorystyczne, jeżeli chodzi o wyposażenie pokoi - “Warm” oraz “Bright”, które odzwierciedlają IV generację wystroju wnętrz dla Holiday Inn. Dla osób, które wybiorą pierwszą opcję, hotel przygotuje stonowaną kolorystykę, w której wiodącą rolę odegra kolor morski, który zostanie dopełniony przez czerwone akcenty.Wariant “Bright” z kolei wiąże się z wykorzystaniem orzeźwiających kolorów wiosny. Elementem powtarzającym się w każdym pomieszczeniu będą meble w kolorze naturalnego brązu Tossini. Każde pomieszczenie będzie wyposażone w dźwiękoszczelne drzwi, gwarantujące ciszę i komfort wypoczynku oraz w bardzo wygodne łóżka, z którymi można się spotkać w obiektach tej marki na całym świecie. Widok na pobliski rzeszowski park naukowo-techniczny zapewnią okna typu porte-fenetreHotele Holiday Inn są nastawione przede wszystkim na klientów biznesowych, którzy korzystają z popularnych rozwiązań technologicznych. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, każdy pokój będzie wyposażony w liczne gniazda USB, bezpłatne WiFi dostępne w całym obiekcie oraz bezprzewodowe ładowarki telefoniczne dostępne w częściach wspólnych hotelu. 


Inwestycja w Holiday Inn Express jest realizowana przez Polski Holding Hotelowy oraz InterContinental Hotels Group w odpowiedzi na stale rosnący popyt klientów biznesowych. Hotel przyjmie pierwszych gości jeszcze w tym roku.

INFORMACJA PRASOWA 

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij