Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
1.03.2011

Wiosenna oferta konferencyjna Sheraton Sopot Hotel

Sheraton Sopot Hotel specjalnie dla swoich klientów biznesowych przygotował nową ofertę konferencyjną na sezon wiosenny.

W okresie od marca do kwietnia br. Hotel Sheraton w Sopocie daje swoim gościom możliwość skorzystania z promocji na organizację konferencji w centrum konferencyjnym Sheraton. Tylko w tym okresie na wynajem jednej z przestronnych sal konferencyjnych będzie obowiązywać 25% zniżka. W salach pomieści się od 20 do 650 osób. W tym okresie również 20% mniej będzie wynosić wypożyczenie sprzętu konferencyjnego.

Oferta promocyjna obejmuje także przerwy kawowe - przy zamówieniu dwóch przerw kawowych, obiadów lub kolacji - trzecia będzie dodawana za darmo. Konieczne jest jednak zamówienie przynajmniej jednej przerwy w pakiecie promocyjnym.

Po konferencji, czy spotkaniu biznesowym uczestnicy będą mogli skorzystać z kompleksu SPA. Sheraton Sopot Hotel zapewnia bezpłatne jednorazowe wejście do SPA dla każdego uczestnika oraz 15% zniżki na zabiegi dla członków grup.

Oferta dotyczy wyłącznie dla zapytań powyżej 30 uczestników z wykorzystaniem sal konferencyjnych. Promocja obowiązuje dla zapytań złożonych do 14 marca.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij