Wkrótce Festiwal Inspiracji 2013

Jasność, Trafność i Skuteczność Przekazu w komunikacji biznesowej to motto 3-dniowego wydarzenia w branży eventowej. Konkurs na najlepsze przemówienie, dzień pełen inspiracji, czy też szkolenie zdolności przemawiania publicznego - wszystko to w trzy dni pełne nietuzinkowych rozmów i networkingu.

O Festiwalu
Ogólnopolski Festiwal Inspiracji organizowany jest przez Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców. Jest to spotkanie skupiające ekspertów w dziedzinie skutecznej komunikacji biznesowej oraz reprezentantów biznesu. Głównym celem jest podniesienie poziomu świadomości społecznej na temat umiejętności komunikacji biznesowej z naciskiem na jakość przemówień publicznych. W tym roku konferencje jest trzydniowa i obejmuje również ogólnopolski konkurs na Najlepszą Mowę Biznesową oraz warsztaty komunikacji biznesowej.

Czym jest?
Festiwal co roku udowadnia, że konferencja to coś więcej jak tylko ciąg prezentacji w Power Poincie i sznureczek sączących się z sali w kierunku kawy uczestników. Osoby odpowiedzialne za takie wydarzenie mają niełatwe zadanie, aby zaspokoić coraz wyższe oczekiwania zleceniodawców. Coraz częściej zarządzający firmami chcą wykorzystać okazję, aby zainspirować swoją kadrę, klientów, czy partnerów biznesowych. Oczekują naprawdę najlepszych pomysłów i nie godzą się na kompromisy. Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców dostrzega potencjał jaki niesie ze sobą dobry prelegent, i po raz kolejny organizuje konferencję, na której każdy może osobiście poznać najlepszych mówców biznesowych w Polsce oraz zainspirować się do podejmowania nowych wyzwań.

Dla kogo ?
Głównymi uczestnikami Festiwalu Inspiracji 2012 byli menadżerowie najwyższego szczebla odpowiedzialni za marketing, sprzedaż oraz zasoby ludzkie (54%). Kolejną grupę stanowili odpowiednio – członkowie zarządu (20%), właściciele firm (17%) oraz specjaliści (9%). Uczestnicy reprezentowali różne branże. Najliczniej reprezentowana była branża doradztwa biznesowego, IT, marketingu, poligrafii, ubezpieczeń, bankowości i edukacji. Festiwale Inspiracji przyciągały do tej pory blisko 200 gości, a tegoroczne wydarzenie zaplanowane jest na 300 osób.

Gdzie i kiedy ?
Festiwal Inspiracji 2013 odbędzie się w Bibliotece Narodowej przy Alei Niepodległości w Warszawie. Półfinały Konkursu na Najlepszą Mowę Biznesową 2013 odbędą się w czwartek, 22 sierpnia 2013, a warsztaty komunikacji biznesowej w sobotę, 24 sierpnia 2013. Główny Dzień Festiwalu Inspiracji to piątek, 23 sierpnia 2013.

Więcej informacji na stronie:
www.festiwalinspiracji.pl

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Stadion w Poznaniu nie tylko na mecze, ale i na spotkania biznesowe - poznaj możliwości Enea Stadion!
Stadion w Poznaniu nie tylko na mecze, ale i na spotkania biznesowe - poznaj możliwości Enea Stadion!

Odkryj doskonałość organizacji wydarzeń biznesowych na Enea Stadion w Poznaniu - prestiżowe sale, wszechstronna infrastruktura, unikalne doświadczenia. Dowiedz się więcej!

Hotel 4-gwiazdkowy pod Warszawą - Holiday Inn Resort Warszawa-Józefów, oferujący nowoczesne sale konferencyjne
Hotel 4-gwiazdkowy pod Warszawą - Holiday Inn Resort Warszawa-Józefów, oferujący nowoczesne sale konferencyjne

Holiday Inn Resort Warszawa Józefów: Doskonałe miejsce na biznes i relaks. Zapewnia on luksusowe pokoje, centrum konferencyjne, bogatą ofertę rekreacyjną i kulinarne doznania. Odkryj unikalną harmonię biznesu i przyrody już dziś!

Hotel 5-gwiazdkowy w Karpaczu - Green Mountain Hotel z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Karpaczu - Green Mountain Hotel z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie w Green Mountain Hotel w malowniczym Karpaczu. Luksus, tradycja i nowoczesność w jednym, zapewniające niezapomniane doświadczenia dla Twojej konferencji czy szkolenia.

Grano Hotels: Twój Partner Biznesowy na każdą okazję
Grano Hotels: Twój Partner Biznesowy na każdą okazję

Odkryj Grano Hotels - doskonałe miejsce na spotkania biznesowe w eleganckim otoczeniu. Ta sieć oferuje luksusowe pokoje, nowoczesne sale konferencyjne oraz relaksujące strefy SPA. Wybierz renomowaną sieć hoteli i zadbaj o sukces swojego wydarzenia biznesowego.

Hotel 3-gwiazdkowy pod Warszawą - Hotel Trylogia, oferujący sale konferencyjne i szkoleniowe
Hotel 3-gwiazdkowy pod Warszawą - Hotel Trylogia, oferujący sale konferencyjne i szkoleniowe

Hotel Trylogia czeka na Twój przyjazd! Odkryj to wyjątkowe miejsce pod Warszawą, gdzie historia łączy się z nowoczesnością, a natura otacza gości swoim urokiem i spokojem. Tutaj marzenia stają się rzeczywistością, a każdy moment jest pełen magii.

Archiwum