Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
3.01.2019

Wkrótce ukaże 9. edycja rocznika branży eventowej!

Wkrótce ukaże 9. edycja rocznika branży eventowej!

Event Katalog ukazuje się od 2010 roku, trafiając bezpośrednio do rąk ekspertów i praktyków związanych z organizacją wydarzeń biznesowych. Wysyłany jest imiennie do odbiorców z ciągle rozbudowywanej i powiększającej się bazy. Każdy z uczestników otrzymuje całoroczny pakiet online. 

Podczas swojej działalności na łamach katalogu zaprezentowało się ponad tysiąc obiektów konferencyjnych, szkoleniowych i eventowych oraz usług związanych z branżą.

W Event Katalogu pojawiają się najbardziej znane i cenione nazwiska specjalistów związanych z organizacją wszelkiego typu eventów i imprez firmowych. Kolejna edycja rocznika ukaże się już w czerwcu!

Publikacja obecnie obejmuje ponad 200 stron, na których zawarto pełen przekrój tematów branżowych, w tym dotyczących miejsc eventowych, atrakcji imprezowych, wyposażenia i obsługi wydarzeń.

Wszystkie informacje na temat współpracy oraz poprzednie wydania Event Katalogu można znaleźć na: www.e-eventkatalog.pl

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij