Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
8.11.2018

Włoskie smaki w Restauracji MCC Mazurkas

Włoskie smaki w Restauracji MCC Mazurkas

Kuchnia włoska należy do jednej z najbardziej popularnych ze wszystkich w całej Europie. Można jej posmakować w ramach trzeciej części cyklu „Kuchnie Świata” oferowanej przez MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w Warszawie.

Autorskie dania przygotowane przez Szefa Kuchni, Mariusza Pietrzaka, zachwycają niebanalnym połączeniem intensywnych smaków i ziołowych aromatów, a rozbudowana oferta zadowoli nawet największych smakoszy. Wszystkie posiłki przygotowane są według włoskich receptur, dzięki czemu w warszawskim lokalu możemy poczuć się jak w słonecznej Italii. 

We wrześniu można było rozkoszować się kuchnią tajską, a w październiku- grecką. W trzeciej odsłonie cyklu goście będą mieli okazję poznać dania oparte na prostocie i jakości, jakie są charakterystyczne dla posiłków włoskich. Powietrze wypełni zapach przypraw i ziół, takich jak: tymianek, oregano, bazylia oraz rozmaryn, a na stołach pojawią się ryby, warzywa i oliwki.


Kuchnia włoska przywiązuje ogromna wagę do świeżości i najlepszej jakości produktów, ponieważ to one są podstawą każdej potrawy i decydują o jej smaku. W listopadowym menu Restauracji MCC Mazurkas pojawią się: antipasti, primi, secondi piati oraz dolci. W Restauracji George Sand odbędziemy niezwykłą podróż na przekór jesiennemu chłodowi. 


Rezerwacja stolików pod numerem: + 48 22 721 47 03

INFORMACJA PRASOWA 

POWRÓT
MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel
MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

Warszawa
mazowieckie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij