Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
21.12.2010

Wojciech Liszka z Radisson Blu Hotel Kraków - Osobowością Roku branży MICE.

Dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu krakowskiego hotelu Radisson Blu został doceniony, przez czytelników miesięcznika MICE Poland, jako najlepszy Menadżer Obiektu roku 2010. Wyniki ogłoszono kilka dni temu w Centrum Bankowo-Finansowym „Nowy Świat” w Warszawie.

Osobowość Roku MICE Poland to nagroda dla ludzi z branży spotkań przyznawana przez przedstawicieli z branży. Po raz trzeci konkurs wyłonił osoby wyróżniającej się szczególnym profesjonalizmem i skutecznością.

W jednej z trzech kategorii konkursu - „Menadżer Obiektu”, dwunastoosobowa kapituła konkursu szczególną uwagę zwróciła na etykę w działaniu, wkład w rozwój branży spotkań – w tym działalność w stowarzyszeniach, działania CSR, innowacyjność i kreatywność, a przede wszystkim jakość usług zarządzanego obiektu.

„Nagroda jako taka nigdy nie była moim celem, ale przyznaję, że bardzo cieszy mnie otrzymane wyróżnienie” – mówi Wojciech Liszka. „Wykonaliśmy w tym roku ogromną pracę, ale myślę, że w decyzji jury duże znaczenie miały osiągnięcia w dziedzinie CSR. Jako pierwszy hotel na świecie uzyskaliśmy niedawno wymagający certyfikat BS8901, przyznawany obiektom działającym zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu. Do naszej oferty dołączyły w z wiązku z tym Zielone Konferencje, a ponieważ nie wystarczają nam standardowe rozwiązania wdrażamy także tzw. Konferencje Out of the Box. Równocześnie nadal koncentrujemy się na wykorzystaniu powierzchni garażu podziemnego jako postindustrialnego venue” – wyjaśnia.

Wojciech Liszka aktywnie działa w stowarzyszeniu MPI Poland, w którym pełni funkcję Vice Prezesa ds. Edukacji. Sukces osiągnął, m.in. dzięki sile przebicia, równowadze, którą zdobywa dzieląc pasję hotelarską ze sportową – jest sędzią koszykówki, a w wolnych chwilach przygotowuje się do startu w Cracovia Maraton 2011.

Galę w Warszawie poprowadził Tomasz Kamel. Zwycięzcami w pozostałych kategoriach konkursu zostali: Barbara Hensel, Internal Communications and Event Manager Sanofi-Aventis – w kategorii Zleceniodawca oraz Michał Czerwiński - Prezes Zarządu InDreams – w kategorii Organizator.

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij