Wojciech Liszka z Radisson Blu Kraków został nowym Prezesem MPI Poland Club

W połowie marca w Warszawie został wybrany nowy Zarząd MPI Poland Club – jednej z najprężniej działających organizacji z branży spotkań. Prezesem stowarzyszenia został Wojciech Liszka, dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu hotelu Radisson Blu w Krakowie.

Wybory rozpoczęły pierwszą w tym roku konferencję, organizowaną przez MPI Poland Club. Wzięli w nich udział członkowie MPI oraz oficjalni goście. Nowym Prezesem wybranym na dwuletnią kadencję został Wojciech Liszka, dyrektor działu sprzedaży w Radisson Blu Hotel, Kraków. W MPI Poland dotychczas pełnił on funkcję Wiceprezesa ds. Edukacji.
„Naszym celem jest dalsze rozbudowanie struktur MPI Poland Club i zaangażowanie w aktywną działalność jak największej liczby członków. Dzięki ich aktywnemu dialogowi możemy dzielić się wiedzą i pomysłami by wspólnie inspirować oraz kształtować polski rynek spotkań” – mówi Wojciech Liszka. „Wierzę, że nasza siła tkwi w pracy zespołowej. Chcemy jeszcze bardziej ją wzmacniać by potencjał różnorodnych doświadczeń naszych członków skutecznie pomagał każdemu z nas w osiągnięciu indywidualnych celów zawodowych” – dodaje nowy Prezes.

W skład nowego zarządu weszło pięć kobiet:
Agnieszka Faracik-Leśniak, DMC Poland - Wiceprezes ds Edukacji
Agnieszka Słowik, Flower Travel - Wiceprezes ds. Finanasów
Anna Górska, Gdańsk Convention Bureau - Wiceprezes ds. Członkostw
Magdalena Piasecka, Wrocław Convention Bureu - Wiceprezes ds Komunikacji
Paulina Zawadzka, Hilton Warszawa - Wiceprezes ds Studentów
Oraz jeden mężczyzna – Krzysztof Celuch, ustępujący Prezes, który będzie wspierać nowy zarząd jako Immediate Past President.

Meetings Professional International (MPI) to marka szeroko znana na w światowej branży spotkań. Jest największą organizacją tego typu – istnieje w wielu krajach i liczy sobie ponad 24 000 członków. Założeniem jest by w połowie byli to organizatorzy, a w połowie dostawcy. Partnetrem MPI w Polsce jest sieć Rezidor, do której należy także hotel Radisson Blu w Krakowie. Jest to gwarancją profesjonalizmu organizowanych w polskich hotelach Radisson Blu konferencji, bankietów, szkoleń i każdego rodzaju spotkań.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz