Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
13.11.2017

Województwa i samorządy lokalne potrzebują nowoczesnej komunikacji

Województwa i samorządy lokalne potrzebują nowoczesnej komunikacji

Samorządy dzięki dobrze skonstruowanej i prawidłowo wdrożonej strategii marketingowej mogą otrzymać sporo korzyści. Dlatego należy zadbać, by osoba, która zajmuje się promocją miast i gmin była na bieżąco z obowiązującymi trendami i wiedzą na temat marketingu samorządowego.

Okazją na poszerzenie swojej wiedzy marketingowej będzie VII Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach. Swoje wystąpienie będzie miało wielu ciekawych prelegentów, którzy podzielą się z uczestnikami wydarzenia swoją wiedzą wynikającą z doświadczenia. Specjaliści ds. marketingu zdradzą kilka ciekawostek i udzielą pomocnych rad, które będą szczególnie przydatne w pracy osoby zajmującej się promocją samorządów, ponieważ obecnie marketing nie dotyczy tylko prywatnych podmiotów gospodarczych i jednostek, ale także samorządów każdego szczebla, w tym gminnych czy wojewódzkich. Należy posługiwać się nowoczesnymi narzędziami marketingowymi, by zbudować pozytywne skojarzenia z danym miejscem. Przede wszystkim trzeba próbować zbudować relacje oparte na emocjach.

Co to oznacza w praktyce? M.in. to że mieszkańcy identyfikują się z miejscem, w którym mieszkają, buduje się w nich tzw. postawa lokalnego patriotyzmu. A w kontekście turystów chodzi o to, żeby sprawić, by przyjechali oni do danego miejsca, a co więcej... żeby chcieli do niego wracać.

VII Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach będzie trwał dwa dni, podczas których będą miały miejsce liczne prelekcje. Poruszone zostanie szerokie spektrum tematów z zakresu marketingu terytorialnego. Sebastian Chachołek opowie o tym, co oznacza być SMART. Anna Nawrocka-Tełewiak, organizatorka festiwalu Young Arts Festival opowie jak działać lokalnie i myśleć globalnie. Nie zabraknie również wielu innych ważnych i aktualnych tematów. Warto wybrać się na wydarzenie, by poszerzyć swoją wiedzę, którą będzie można wykorzystać na co dzień w pracy.

Nie zabraknie również wartościowych warsztatów, które prowadzić będą Michał Basiński, Manager Projektów i ekspert SYNERGIA Lublin i Wojciech Szymański, Prezes Zarządu IDEO Force Sp. z o. o.

Wydarzenie odbędzie się 30 listopada - 1 grudnia 2017 roku w Rzeszowie.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij