Województwa i samorządy lokalne potrzebują nowoczesnej komunikacji

Województwa i samorządy lokalne potrzebują nowoczesnej komunikacji

Samorządy dzięki dobrze skonstruowanej i prawidłowo wdrożonej strategii marketingowej mogą otrzymać sporo korzyści. Dlatego należy zadbać, by osoba, która zajmuje się promocją miast i gmin była na bieżąco z obowiązującymi trendami i wiedzą na temat marketingu samorządowego.

Okazją na poszerzenie swojej wiedzy marketingowej będzie VII Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach. Swoje wystąpienie będzie miało wielu ciekawych prelegentów, którzy podzielą się z uczestnikami wydarzenia swoją wiedzą wynikającą z doświadczenia. Specjaliści ds. marketingu zdradzą kilka ciekawostek i udzielą pomocnych rad, które będą szczególnie przydatne w pracy osoby zajmującej się promocją samorządów, ponieważ obecnie marketing nie dotyczy tylko prywatnych podmiotów gospodarczych i jednostek, ale także samorządów każdego szczebla, w tym gminnych czy wojewódzkich. Należy posługiwać się nowoczesnymi narzędziami marketingowymi, by zbudować pozytywne skojarzenia z danym miejscem. Przede wszystkim trzeba próbować zbudować relacje oparte na emocjach.

Co to oznacza w praktyce? M.in. to że mieszkańcy identyfikują się z miejscem, w którym mieszkają, buduje się w nich tzw. postawa lokalnego patriotyzmu. A w kontekście turystów chodzi o to, żeby sprawić, by przyjechali oni do danego miejsca, a co więcej... żeby chcieli do niego wracać.

VII Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach będzie trwał dwa dni, podczas których będą miały miejsce liczne prelekcje. Poruszone zostanie szerokie spektrum tematów z zakresu marketingu terytorialnego. Sebastian Chachołek opowie o tym, co oznacza być SMART. Anna Nawrocka-Tełewiak, organizatorka festiwalu Young Arts Festival opowie jak działać lokalnie i myśleć globalnie. Nie zabraknie również wielu innych ważnych i aktualnych tematów. Warto wybrać się na wydarzenie, by poszerzyć swoją wiedzę, którą będzie można wykorzystać na co dzień w pracy.

Nie zabraknie również wartościowych warsztatów, które prowadzić będą Michał Basiński, Manager Projektów i ekspert SYNERGIA Lublin i Wojciech Szymański, Prezes Zarządu IDEO Force Sp. z o. o.

Wydarzenie odbędzie się 30 listopada - 1 grudnia 2017 roku w Rzeszowie.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz