Workin Digital - organizacja wydarzeń wirtualnych i hybrydowych

Workin Digital - organizacja wydarzeń wirtualnych i hybrydowych

Workin Digital to specjaliści, którzy zajmują się organizacją różnorodnych wydarzeń online - zarówno zupełnie wirtualnych, jak i hybrydowych. WG działa już od 2019 roku - w tym czasie zdążył już zrealizować szereg wysokiej klasy eventów, które wspominane są do tej pory!

Dewizą Workin Digital jest budowanie wszelkich doświadczeń w oparciu na współpracy. W rezultacie więc możesz mieć pewność, że organizowane wydarzenia nie tylko będą zindywidualizowane, ale też dopracowane w najmniejszym detalu.

Kluczem do sukcesu zdecydowanie jest fakt, iż WG - zanim jeszcze zrealizuje dany event - poznaje każdego klienta, dowiadując się wszystkiego o jego potrzebach, celach i upragnionych efektach. Na rezultaty oczywiście nie trzeba długo czekać!

Warto przy tym dodać, że Workin Digital tworzą prawdziwi pasjonaci, którzy nade wszystko są spragnieni poszerzania kompetencji i wiedzy, a także wysoko cenią pracę z ludźmi przy ambitnych i ciekawych projektach.


Bardzo dużym problemem, z którym najczęściej można się spotkać przy okazji organizacji eventów online, są szeroko pojęte kwestie techniczne. Kamery, mikrofony, skomplikowane programy czy metry kabli sprawiają, że naprawdę można się pogubić, zapomnieć o czymś czy popełnić jakikolwiek błąd. I właśnie tutaj pojawia się Worki Digital, który doskonale wie, co zrobić, aby wszystko to należycie działało! Jednocześnie jednak Workin Digital podkreśla, że podczas pracy z firmami, producentami czy markami ważne jest wzięcie pod uwagę nie tylko kwestii technicznej czy produkcyjnej, ale też kreatywnej. Ten mariaż sprawia, że organizatorzy danych przedsięwzięć zyskują odpowiednie warunki do tego, aby możliwie najlepiej zaprezentować się w przestrzeni online. 


Być może zastanawiasz się, jaki dokładnie przedsięwzięcia można zrealizować za pośrednictwem WG. Otóż mogą to być wszelkiego typu:

  • konferencje online,
  • webinary i szkolenia,
  • transmisje online,
  • spotkania zdalne i hybrydowe.

Dodatkowo Workin Digital oferuje też wynajem studia oraz usługi video/foto/montaż. Przykładowo, w ramach realizacji konferencji live można liczyć m.in. na: przygotowanie dedykowanej strony internetowej z rejestracją/możliwością sprzedaży biletów, dobór odpowiedniej platformy do charakteru i celów wydarzenia online, obsługa platformy online oraz hotline dla uczestników wydarzenia, zaproszenie uczestników – dystrybucja linków do konferencji, wynajem studia i transmitowanie prelegentów lub obsługę połączeń zdalnych, przeprowadzanie ankiet i testów wiedzy, komunikację mailową i SMS-ową z uczestnikami, catering w przypadku wydarzeń hybrydowych, przygotowanie materiałów foto i video.


Workin Digital to naprawdę zgrany i dobrze dobrany zespół, który wyróżnia się wiedzą i doświadczeniem - zarówno technicznym, jak i merytorycznym. Gdy doda się do tego duże pokłady kreatywności członków WG, można dojść do wniosku, iż sukces każdego organizowanego wydarzenia jest po prostu w stu procentach pewny.

Na koniec warto dodać, że 100% klientów usatysfakcjonowanych jest współpracą z Workin Digital, co - mówiąc szczerze - zupełnie nas nie dziwi! Nie zastanawiaj się więc i poznaj szczegółową ofertę, która czeka na stronie WG.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 4-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - Blue Mountain Resort z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 4-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - Blue Mountain Resort z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Blue Mountain Resort to więcej niż tylko kompleks apartamentowy. To miejsce, gdzie marzenia o idealnym wydarzeniu stają się rzeczywistością. Przekonaj się sam i dołącz do grona zadowolonych gości już dziś!

Hotel 4-gwiazdkowy w Serocku - Hotel NARVIL Conference & Spa, mający w ofercie nowoczesne sale konferencyjne!
Hotel 4-gwiazdkowy w Serocku - Hotel NARVIL Conference & Spa, mający w ofercie nowoczesne sale konferencyjne!

33 sale konferencyjne, wygodne zaplecze noclegowe oraz bogata oferta atrakcji sprzyjających relaksowi - to tylko namiastka tego, co oferuje Hotel NARVIL Conference & Spa! Dowiedz się, dlaczego warto w nim zorganizować konferencje i szkolenia.

Hotel 4-gwiazdkowy w Łodzi z nowoczesnymi salami konferencyjnymi - DoubleTree by Hilton Łódź!
Hotel 4-gwiazdkowy w Łodzi z nowoczesnymi salami konferencyjnymi - DoubleTree by Hilton Łódź!

DoubleTree by Hilton Łódź to miejsce, które łączy nowoczesność z elegancją, oferując najwyższy standard usług i niezrównane możliwości organizacyjne. Dzięki swojej lokalizacji, wszechstronnej ofercie konferencyjnej i luksusowym udogodnieniom, jest to idealne miejsce na każdy rodzaj wydarzenia, od dużych kongresów i bankietów po kameralne spotkania biznesowe.

Hotel 4-gwiazdkowy w Warszawie - Focus Hotel Premium Warszawa z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!
Hotel 4-gwiazdkowy w Warszawie - Focus Hotel Premium Warszawa z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!

Focus Hotel Premium to nie tylko miejsce, gdzie można wygodnie przenocować, ale także idealne miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń. Przestronne wnętrza, nowoczesne wyposażenie oraz profesjonalna obsługa sprawiają, że każdy event staje się wyjątkowym i niezapomnianym doświadczeniem.

Hotel 4-gwiazdkowy na Dolnym Śląsku - Hotel Zamek Topacz, zachwycający elegancją i zapleczem konferencyjnym!
Hotel 4-gwiazdkowy na Dolnym Śląsku - Hotel Zamek Topacz, zachwycający elegancją i zapleczem konferencyjnym!

Zamek Topacz to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnością, oferując szeroki wachlarz usług i atrakcji. Jest to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych oraz różnorodnych wydarzeń, a także na wypoczynek w komfortowych warunkach.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz