Szybkie wyszukiwanie
Hotel Zalewski ****
25.05.2023

Workin Senatorska - nowoczesne centrum coworkingowo-szkoleniowe w Warszawie

Workin Senatorska - nowoczesne centrum coworkingowo-szkoleniowe w Warszawie

Interesują Cię sale konferencyjne i szkoleniowe w Warszawie? Szukasz przestrzeni biurowej w centrum stolicy? W takim razie doskonale trafiłeś! Koniecznie musisz poznać Workin Senatorska. Jest to nowoczesne centrum coworkingowo-szkoleniowe zlokalizowane przy placu Zamkowym, dokładnie w prestiżowym biurowcu Plac Zamkowy - Business with Heirtage.

Już na wstępie warto dodać, że obiekt ten został nagrodzony w międzynarodowym konkursie International Property Awards, w kategorii najlepszy obiekt biurowy 2019/2020 w Polsce. Ponadto tuż obok Workin Senatorska biegnie 27 linii tramwajowych i autobusowych, dzięki którym w sprawny sposób można się dostać do różnych części miasta. To idealny wybór dla osób, którym zależy na korzystnej lokalizacji, profesjonalnej obsłudze oraz innowacyjnych udogodnieniach.

Poniżej napisaliśmy nieco więcej o ofercie Workin Senatorska. Jeśli więc interesuje Cię ten obiekt na konferencję w Warszawie, to koniecznie zostań z nami!


Nowoczesne sale szkoleniowo-konferencyjne w centrum Warszawy

Konferencje, szkolenia, prezentacje produktów, warsztaty czy spotkania biznesowe - to tylko namiastka wydarzeń, które można zorganizować w Workin Senatorska. Obiekt ten do dyspozycji gości oddaje 5 sal szkoleniowo-konferencyjnych o różnej wielkości. Dodatkowo pomieszczenia te można łączyć dzięki systemowi mobilnych ścian. Oznacza to mniej więcej tyle, że w salach konferencyjnych w Workin Senatorska mogą się odbyć zarówno kameralne spotkania, jak i eventy na 50 osób w ustawieniu teatralnym.


Pomieszczenia te są stylowo urządzone, jasne oraz w pełni wyposażone w profesjonalny sprzęt multimedialny. Goście mogą też liczyć na flipcharty z materiałami piśmienniczymi oraz na ultraszybke łączne internetowe. Na terenie obiektu mieści się też otwarta, kolorowa przestrzeń eventowa. Wyposażona została m.in. w pufy i kanapy, na których można prowadzić spotkania w swobodnej atmosferze nawet na 110 osób. Pomieszczenia oczywiście są w pełni klimatyzowane.


Przestrzeń coworkingowa w centrum Warszawy

Workin Senatorska to nie tylko sale szkoleniowo-konferencyjne, ale też świetna przestrzeń coworkingowa dla małych firm. Centrum oferuje usługę all inclusive dla najemców biurowych, która zachwyci nawet najbardziej wymagających gości. Obiekt oferuje m.in. wynajem biurek typu hot desk, wynajem gabinetów do pracy, obsługę recepcji, zaplecze sanitarne, serwis sprzątający oraz miejsca parkingowe. To jednak zdecydowanie nie wszystko, czym zaskakuje Workin Senatorska! Otóż profesjonalna obsługa obiektu jest w stanie pomóc w realizacji spotów reklamowych oraz sesji wizerunkowych. Mało tego - Workin Senatorska umożliwia też organizację streamingów live, zapewniając ekipę filmową oraz techniczną. 


Osoby decydujące się na wynajem którejkolwiek sali lub przestrzeni w Workin Senatorska muszą też wiedzieć, że na terenie obiektu znajduje się klimatyczne bistro. Jest to fantastyczne miejsce, w którym można skosztować pyszny lunch podczas przerw. Dodatkowo obiekt współpracuje także z okolicznymi restauracjami, będąc w stanie zapewnić catering na organizowane przedsięwzięcia. Podobnie jest też z miejscami noclegowymi. Workin Senatorska współpracuje z hotelami, które mieszczą się w bezpośrednim otoczeniu, jednocześnie pomagając przy rezerwacji noclegów.


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij