Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie
26.02.2016

WorldFood Warsaw integruje branżę spożywczą!

WorldFood Warsaw integruje branżę spożywczą!

Już 19 kwietnia w Warszawskim Centrum EXPO XXI rozpocznie się III edycja Międzynarodowych Targów Żywności i Napojów WorldFood Warsaw. Patronem honorowym wydarzenia jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztof Jurgiel.

Targi WorldFood Warsaw odbywają się w Warszawskim EXPO XXI już po raz trzeci. Właśnie tutaj w kwietniu spotkają się przedstawiciele polskiego i międzynarodowego biznesu spożywczego. Swoje produkty zaprezentują producenci żywności i napojów, alkoholi, dodatków do żywności i technologii spożywczych. Na targach pojawią się także firmy oferujące wyroby ekologiczne, dystrybutorzy oraz importerzy i eksporterzy żywności z krajów europejskich i z całego świata.

Podczas targów WorldFood Warsaw odbędą się liczne wystąpienia i panele tematyczne wsparte merytorycznie przez organizacje branżowe, takie jak Polska Federacja Producentów Żywności, która omówi tematykę związaną z barierami eksportowymi, Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego przedstawiająca wyzwania sektora mięsnego oraz Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji, która zaprezentuje temat związany ze zmianami w handlu. Panel poruszający tematykę perspektyw rozwoju handlu produktami ekologicznymi w Polsce zorganizuje magazyn ekoDostawcy, magazyn Wino zorganizuje warsztaty, podczas których uczestnicy dowiedzą się, jak łączyć alkohole z potrawami, a Stowarzyszenie Kucharzy Polskich skupi się na trendach kulinarnych 2016 roku.

W wydarzeniu bezpłatnie udział mogą wziąć: kupcy, przedstawiciele oraz kadra zarządzającą sieci spożywczych, przedstawiciele sieci sklepów detalicznych, właściciele sklepów i hurtowni spożywczych oraz alkoholowych, dystrybutorzy, importerzy, eksporterzy żywności i napojów,dystrybutorzy, importerzy, eksporterzy półproduktów i dodatków do żywności, producenci żywności i napojów oraz dodatków do żywności, kierownictwo punktów HoReCa, właściciele piekarni i cukierni, szefowie kuchni i kucharze, stowarzyszenia i władze lokalne.

Na uwagę zasługuje fakt, że WorldFood Warsaw współpracuje z przedstawicielami mediów zarówno polskich jak i zagranicznych. Głównym partnerem medialnym jest TVP 1, a w promocję targów zaangażowały się również czołowe media branżowe, takie jak MojeKonferencje.pl. Dzięki szerokiej współpracy z mediami udział w targach jest szansą dla wystawców na zaprezentowanie swojej oferty nie tylko uczestnikom imprezy, ale także dużo szerszej publiczności.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT
EXPO XXI Warszawa
EXPO XXI Warszawa

Warszawa
mazowieckie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: news@mojekonferencje.pl