WorldFood Warsaw integruje branżę spożywczą!

WorldFood Warsaw integruje branżę spożywczą!

Już 19 kwietnia w Warszawskim Centrum EXPO XXI rozpocznie się III edycja Międzynarodowych Targów Żywności i Napojów WorldFood Warsaw. Patronem honorowym wydarzenia jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztof Jurgiel.

Targi WorldFood Warsaw odbywają się w Warszawskim EXPO XXI już po raz trzeci. Właśnie tutaj w kwietniu spotkają się przedstawiciele polskiego i międzynarodowego biznesu spożywczego. Swoje produkty zaprezentują producenci żywności i napojów, alkoholi, dodatków do żywności i technologii spożywczych. Na targach pojawią się także firmy oferujące wyroby ekologiczne, dystrybutorzy oraz importerzy i eksporterzy żywności z krajów europejskich i z całego świata.

Podczas targów WorldFood Warsaw odbędą się liczne wystąpienia i panele tematyczne wsparte merytorycznie przez organizacje branżowe, takie jak Polska Federacja Producentów Żywności, która omówi tematykę związaną z barierami eksportowymi, Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego przedstawiająca wyzwania sektora mięsnego oraz Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji, która zaprezentuje temat związany ze zmianami w handlu. Panel poruszający tematykę perspektyw rozwoju handlu produktami ekologicznymi w Polsce zorganizuje magazyn ekoDostawcy, magazyn Wino zorganizuje warsztaty, podczas których uczestnicy dowiedzą się, jak łączyć alkohole z potrawami, a Stowarzyszenie Kucharzy Polskich skupi się na trendach kulinarnych 2016 roku.

W wydarzeniu bezpłatnie udział mogą wziąć: kupcy, przedstawiciele oraz kadra zarządzającą sieci spożywczych, przedstawiciele sieci sklepów detalicznych, właściciele sklepów i hurtowni spożywczych oraz alkoholowych, dystrybutorzy, importerzy, eksporterzy żywności i napojów,dystrybutorzy, importerzy, eksporterzy półproduktów i dodatków do żywności, producenci żywności i napojów oraz dodatków do żywności, kierownictwo punktów HoReCa, właściciele piekarni i cukierni, szefowie kuchni i kucharze, stowarzyszenia i władze lokalne.

Na uwagę zasługuje fakt, że WorldFood Warsaw współpracuje z przedstawicielami mediów zarówno polskich jak i zagranicznych. Głównym partnerem medialnym jest TVP 1, a w promocję targów zaangażowały się również czołowe media branżowe, takie jak MojeKonferencje.pl. Dzięki szerokiej współpracy z mediami udział w targach jest szansą dla wystawców na zaprezentowanie swojej oferty nie tylko uczestnikom imprezy, ale także dużo szerszej publiczności.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum