Szybkie wyszukiwanie
Hotel Zalewski ****
16.10.2012

Wręczono Poland’s Leading Hotel 2012

Warszawski Mamaison Hotel Le Regina został wyróżniony podczas tegorocznej gali World Travel Awards.

Hotel otrzymał międzynarodową nagrodę nazywaną przez media Oskarami w turystyce. Mamaison Hotel Le Regina został laureatem w kategorii „Poland’s Leading Hotel 2012”. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się 6. października w Algarve. Na galę przybyli przedstawiciele branży turystycznej z 35 krajów. World Travel Awards nagradza firmy, które przyczyniają się do rozwoju branży. Od roku 2009 laureaci są wybierani przez głosowanie. Głosować mogą wszyscy zainteresowani wzięciem udziału w wyborach najbardziej rozwojowych firm w branży turystycznej.

Dyrektor Mamaison Hotel Le Regina Marzanna Rutkowska podkreśla, że wyróżnienie to wielki zaszczyt dla hotelu. To dowód, że zarówno goście, jak i partnerzy biznesowi zauważyli profesjonalizm pracowników, którzy przyczyniają się każdego dnia do rozwoju firmy.

Hotel w swej ofercie posiada miejsca noclegowe w 61 stylowych pokojach. W obiekcie znajduje się również profesjonalne centrum konferencyjne oraz wykwintna restauracja.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij