Wrzesień pod znakiem międzynarodowych konferencji w Krakowie

Wrzesień pod znakiem międzynarodowych konferencji w Krakowie

Choć trwają wakacje, Targi w Krakowie intensywnie pracują. Zanim nadejdzie targowa jesień, trwa u nas naukowe lato przepełnione międzynarodowymi kongresami, na których zgromadzą się światowej sławy specjaliści.

Już w połowie września (12-15.09)  odbędzie się 5. EAAP Międzynarodowe Sympozjum nt. Metabolizmu Białka i Energii oraz Żywienia Zwierząt Gospodarskich ISEP 2016.  Około 200 uczestników z Europy, Stanów Zjednoczonych Ameryki, Kanady, Brazylii, Nowej Zelandii, Australii oraz Japonii weźmie udział w wykładach, prezentacjach i sesjach posterowych łączących teorię z praktycznymi zastosowaniami. Zakres tematyczny konferencji będzie obejmował: metabolizm białka i energii, fizjologię żywienia zwierząt, jakość produktów pochodzenia zwierzęcego, dobrostan zwierząt i ochronę środowiska oraz technologię produkcji pasz.

Zaledwie tydzień później po raz pierwszy zawita do Polski, a dokładniej do Krakowa prestiżowy kongres 13. Annual Meeting Royal Esthetics Europejskiego Stowarzyszenia Stomatologii Dentystycznej ESCD, który uznawany jest za jeden z najlepszych na świecie. Przed nami 3 dni wypełnione ciekawymi wykładami, praktycznymi warsztatami i sesjami posterowymi prowadzonymi przez 25 specjalistów z 11 krajów! Wśród ekspertów znajdą się m.in.: Angelo Putignano, Stavros Pelekanos, Marius Steigmann i Michał Zarow.

Wysoki poziom naukowy, porządna dawka teoretycznej i praktycznej wiedzy, możliwość spotkania i wymiany doświadczeń z najlepszymi profesjonalistami z branży  - tego nie można przegapić! Na obydwa wydarzenia organizowane przez Targi w Krakowie zapraszamy do hotelu Holiday Inn Krakow City Centre. Dla uczestników zaplanowano szereg atrakcji turystycznych i wycieczek po Krakowie i okolicy.

W myśl hasła „Bo sukces zaczyna się od spotkań” nieustannie pracujemy na sukces naszych wydarzeń a nasze działania wykraczają poza 2016 rok. Już teraz zapraszamy we wrześniu 2017 na przyszłoroczną 6. edycję Central European Congress of Life Sciences EUROBIOTECH oraz XIX Zjazd Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej i towarzyszącą mu wystawę POLMEDLAB dla ponad 1000 uczestników. Z kolei w maju  2018  r. blisko 10 tysięcy specjalistów z całego świata w dziedzinie leczenia oraz pielęgnacji ran spotka się w EXPO Kraków na Konferencji Europejskiego Towarzystwa Leczenia Ran EWMA.  Będzie się działo!

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz