Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
7.06.2010

Współczesne kierunki rozwoju fizjoterapii i terapii manualnej

Z ogromną przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w konferencji naukowo-szkoleniowej. Tematem wiodącym będą współczesne kierunki rozwoju fizjoterapii i terapii manualnej. Konferencja przeznaczona jest dla fizjoterapeutów, lekarzy rehabilitacji oraz studentów pragnących poszerzyć swoją wiedzę o najnowsze informacje z zakresu współczesnej fizjoterapii i terapii manualnej oparte na przesłankach neurofizjologicznych, zgodnie z badaniami opartymi na Evidence Based Medicine. Omawiane będą problemy diagnostyki schorzeń narządu ruchu, metod usprawniania pourazowego i pooperacyjnego oraz terapii zaburzeń czynnościowych narządu ruchu. Konferencja będzie miała także praktyczny, szkoleniowy charakter. Warsztaty poprowadzone przez najlepszych specjalistów z określonych dziedzin pozwolą na zapoznanie się z najskuteczniejszymi formami terapii.

Treści wystąpień zostaną opublikowane jako streszczenia w materiałach konferencyjnych, a wybrane przez Komitet Naukowy artykuły po recenzji zostaną opublikowane w Zeszytach Promocji Rehabilitacji PAN (3 punkty MNiSW). Udział w konferencji w zależności od formy czynnej lub biernej będzie certyfikowany oraz zostanie przyznana odpowiednia liczba punktów edukacyjnych.
Mamy nadzieję, że konferencja wzbudzi ogromne zainteresowanie zarówno osób pragnących poszerzyć swoją wiedzę jak i tych nakierowanych na naukę umiejętności praktycznych, tym bardziej, z uwagi na fakt nieodpłatnego uczestnictwa we wszystkich warsztatach.

Udział w Konferencji będzie wspaniałą okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów.

Miejsce konferencji
Obiekt: Hotel IKAR, Grupa Hoteli WAM sp z o.o.
Adres: ul. Kościuszki 118 , Poznań
Telefon: recepcja (061) 65-87-105, rezerwacja (061) 65-87-108
WWW konferencji: http://www.konferencje.wseit.edu.pl
Miasto: Poznań
Województwo: Wielkopolskie
Kraj: Polska

Terminy
Data rozpoczęcia: 03-12-2010
Data zakończenia: 04-12-2010
Termin zgłaszania uczestnictwa: 19-11-2010
Termin przesyłania abstraktów: 15-06-2010
Termin przesyłania pełnego referatu: 15-07-2010

Pozostałe informacje
Koszt konferencji: do 500 zł
Punkty KBN: 3
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij