Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
23.08.2012

Współpraca Warsaw i Poland Convention Bureau

Sierpień 2012 roku będzie ważną datą w historii Warsaw i Poland Convention Bureau. Organizacje podpisały porozumienie w ramach którego zobowiązały się do współpracy w kwestii promocji Warszawy i Polski.

Dzięki podpisanemu dokumentowi organizacje będą mogły wspólnie występować na targach branżowych. Połączą także siły w pracy nad pozyskiwaniem spotkań i wydarzeń dla regionu i będą współpracować w zakresie utrzymywania współpracy ze stowarzyszeniami branżowymi zza granicy. Połączenie działań ma zwiększyć skuteczność działania Convention Bureau i udoskonalić działania promocyjne.

Warsaw i Poland Convention Bureau będą także współpracować w ramach uczestnictwa w Programie Ambasadorów Kongresów Polskich oraz prowadzenia programu rekomendacji. Będą także wspólnie pracować nad tworzeniem raportu dotyczącego przemysłu spotkań.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij