Szybkie wyszukiwanie
Hotel Zalewski ****
11.10.2012

Wybierz z Mice Poland Osobowość Roku 2012

Mice Poland zaprasza do wzięcia udziału w plebiscycie Osobowość Roku 2012. Każdy może zgłosić kandydata, który w znaczący sposób przyczynił się do rozwoju branży MICE w mijającym roku.

Osobowość Roku 2012 to kolejna odsłona konkursu mającego wyłonić osoby szczególnie przyczyniające się do rozwoju branży spotkań. Oprócz osób wyróżniających się wyjątkowymi osiągnięciami zgłaszać można również cenionych współpracowników.

Tytuły Osobowości Roku 2012 zostaną przyznane w kategoriach: Zleceniodawca (osoby zajmujące się w firmach współpracą z agencjami eventowymi), Organizator (organizatorzy rożnego typu spotkań) oraz Menadżer Obiektu (pracownicy obiektów szkoleniowo-konferencyjnych odpowiedzialna za gości z branży MICE). Kandydaci będą oceniani według kryteriów takich, jak: profesjonalizm, istotny wkład w rozwój i integrację polskiej branży MICE, charyzma, skuteczność.

Zgłoszenia kandydatów można nadsyłać do 12 listopada 2012 roku. Kandydatury z imieniem, nazwiskiem, wybraną kategorią i uzasadnieniem można wysyłać mailowo na adres: [email protected]
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij