Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
29.12.2021

Wydarzenie wirtualne czy wydarzenie stacjonarne? W Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym zorganizujesz to i to!

Wydarzenie wirtualne czy wydarzenie stacjonarne? W Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym zorganizujesz to i to!

Od kilku miesięcy systematycznie wracaliśmy do spotkań stacjonarnych. Przez przedłużające się lockdowny brakowało nam kontaktu z drugim człowiekiem, brakowało nam tradycyjnych wydarzeń. Jednak czasy są na tyle niepewne, że wiele osób szuka wciąż alternatyw - eventy online lub wydarzenia hybrydowe. I dzisiaj chcemy Wam napisać kilka zdań o obiekcie, w którym zorganizować można zarówno tradycyjne spotkanie, jak i takie wirtualne.

Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny powstał, by przedsiębiorstwa i instytucje naukowe mogły wymieniać się wiedzą i technologiami. W olsztyńskim obiekcie można jednak zorganizować nie tylko wydarzenia dotyczące nauki czy nowych technologii, ale również pracownicze szkolenia, oryginalne eventy czy ciekawe wystawy. 


Obiekt dysponuje nowoczesnym Centrum Konferencyjnym, które składa się z 22 sal konferencyjnych, powierzchni wystawienniczej i nowoczesnego wyposażenia multimedialnego - w tym takiego, które jest niezbędne do zorganizowania wideokonferencji. Jeśli postanowicie zorganizować wydarzenie online lub hybrydowe, do Waszej dyspozycji jest m.in. urządzenie do videotelekonferencji Huawei RP-100-46 z kamerą mogącą pracować w rozdzielczości Full HD oraz bardzo dobrym mikrofonem. Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny oferuje kompleksową pomoc przy organizacji tego typu wydarzeń. 


Jeśli jednak zdecydujecie się zorganizować tradycyjną konferencję, kongres, szkolenie czy targi, to w olsztyńskim parku również znajdziecie wiele możliwości. Największa z sal pomieści nawet 270 osób. Na terenie parku znajdziecie również mniejsze sale, dlatego można tu zorganizować także małe spotkania w kameralnym gronie. Każde na wysokim poziomie, co gwarantują nowoczesne wnętrza i profesjonalny sprzęt, o którym więcej możecie poczytać w wizytówce Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego na naszej stronie.W razie potrzeby można zorganizować też catering w Restauracji Trylinka.

W budynkach możliwy jest dostęp do sieci Wi-Fi. Do dyspozycji wynajmującego dostępny jest także duży parking oraz hol.


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij