Wygodna lokalizacja i sale konferencyjne w profesjonalnej odsłonie - Nowe Chabry w Opolu

Wygodna lokalizacja i sale konferencyjne w profesjonalnej odsłonie - Nowe Chabry w Opolu

Licząc na sukcesywny finał eventu biznesowego powinniśmy zacząć, oczywiście, od trafionego doboru przestrzeni konferencyjnej. Czym jednak będzie w takiej sytuacji "trafiony wybór"? Po pierwsze, preferowany przez nas obiekt powinien spełniać warunki wygodne dla każdego organizatora spotkań branżowych, takich jak wysokiego poziomu standard czy dogodna lokalizacja zapewniająca bliskość niezbędnej infrastruktury komunikacyjnej i usługowej. Po drugie, sala konferencyjna musi trafiać w indywidualne potrzeby naszego spotkania, w tym m.in. oferować metraż odpowiedni dla zaproszonej liczby uczestników. Dziś pragniemy zatem przedstawić propozycję miejsca w województwie opolskim, które spełni oczekiwania kilkudziesięcioosobowych grup, zapewniając przy tym wspomniane wcześniej, uniwersalne benefity.


Nowoczesny biurowiec Nowe Chabry usytuowany jest pod adresem ulicy Oleskiej w Opolu, czyli wyjątkowo wygodnego punktu komunikacyjnego na mapie miasta. Od dworca autobusowego oraz PKP dzieli go zaledwie 5 km, zaś użytkowników własnych aut powinien ucieszyć fakt, że w pobliżu obiektu odnajdziemy trasę wylotową w stronę obwodnicy Wrocławia, Katowic oraz Warszawy, zaś na miejscu - pojemny parking.

Sam budynek Nowe Chabry został oddany do użytku w 2017 roku, dzięki czemu możemy spodziewać się po nim jakości dostosowanej do najnowszych wymogów biznesowych. Na powierzchnię obiektu składa się 7 kondygnacji oferujących łącznie prawie 1200m2 funkcjonalnej przestrzeni, wśród której odnajdziemy między innymi zaplecze konferencyjne stworzone z myślą o średniej wielkości grupach.


Do dyspozycji organizatorów eventów branżowych oddane zostaje 7 sal zaaranżowanych w minimalistycznym wydaniu, wzbogaconym o kontrastową kolorystykę wykończeń, które to nadają wnętrzom bardziej przytulnej i swobodnej atmosfery. Do pomieszczeń dociera naturalne światło sprzyjające dobremu samopoczuciu, jednak w razie potrzeby istnieje możliwość ich zaciemnienia, co może sprawdzić się np. z perspektywy zaplanowanych prezentacji. Nowe Chabry to zresztą miejsce przystosowane do różnego typu przedsięwzięć - konferencji, wykładów, prelekcji czy pomniejszych zebrań w gronie współpracowników.

4 sale konferencyjno-wykładowe dysponują metrażem odpowiednim dla grona 42 osób w ustawieniu teatralnym, natomiast 2 inne swobodnie zgromadzą 56 gości - podobnie jak i wyjątkowa sala widokowa. Ten ostatni wariant wymaga szczególnego podkreślenia ze względu na obecność udogodnienia w postaci własnego tarasu, skąd obserwować możemy panoramę Opola.


Przechodząc tym samym do początku listy wygód, jakie czekają nas na miejscu, możemy zwrócić uwagę na niezbędne zaplecze multimedialne, windy dostępne w budynku, a także prywatne pomieszczenie socjalne. Wychodząc naprzeciw potrzebie funkcjonalnej przestrzeni do pracy, Nowe Chabry proponują gościom również dostęp do biurowego wyposażenia - drukarki, ksero i skanu - oraz umożliwiają zaaranżowanie sal konferencyjnych zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Odnalezienie profesjonalnej przestrzeni do pracy dla grupy kilkudziesięciu osób okazuje się czasem trudniejsze niż mogłoby się z początku wydawać. Jeżeli w naszej niedalekiej perspektywie mamy zatem tego rodzaju wydarzenie, a nasza docelowa lokalizacja obejmuje województwo opolskie oraz jego okolice, warto zdecydować się na miejsce, które później dobrze wspomnimy, określając je mianem "pewnego, nowoczesnego i ergonomicznego" - a takim właśnie obiektem są Nowe Chabry.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz