Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
28.02.2020

Wygodna lokalizacja i sale konferencyjne w profesjonalnej odsłonie - Nowe Chabry w Opolu

Wygodna lokalizacja i sale konferencyjne w profesjonalnej odsłonie - Nowe Chabry w Opolu

Licząc na sukcesywny finał eventu biznesowego powinniśmy zacząć, oczywiście, od trafionego doboru przestrzeni konferencyjnej. Czym jednak będzie w takiej sytuacji "trafiony wybór"? Po pierwsze, preferowany przez nas obiekt powinien spełniać warunki wygodne dla każdego organizatora spotkań branżowych, takich jak wysokiego poziomu standard czy dogodna lokalizacja zapewniająca bliskość niezbędnej infrastruktury komunikacyjnej i usługowej. Po drugie, sala konferencyjna musi trafiać w indywidualne potrzeby naszego spotkania, w tym m.in. oferować metraż odpowiedni dla zaproszonej liczby uczestników. Dziś pragniemy zatem przedstawić propozycję miejsca w województwie opolskim, które spełni oczekiwania kilkudziesięcioosobowych grup, zapewniając przy tym wspomniane wcześniej, uniwersalne benefity.


Nowoczesny biurowiec Nowe Chabry usytuowany jest pod adresem ulicy Oleskiej w Opolu, czyli wyjątkowo wygodnego punktu komunikacyjnego na mapie miasta. Od dworca autobusowego oraz PKP dzieli go zaledwie 5 km, zaś użytkowników własnych aut powinien ucieszyć fakt, że w pobliżu obiektu odnajdziemy trasę wylotową w stronę obwodnicy Wrocławia, Katowic oraz Warszawy, zaś na miejscu - pojemny parking.

Sam budynek Nowe Chabry został oddany do użytku w 2017 roku, dzięki czemu możemy spodziewać się po nim jakości dostosowanej do najnowszych wymogów biznesowych. Na powierzchnię obiektu składa się 7 kondygnacji oferujących łącznie prawie 1200m2 funkcjonalnej przestrzeni, wśród której odnajdziemy między innymi zaplecze konferencyjne stworzone z myślą o średniej wielkości grupach.


Do dyspozycji organizatorów eventów branżowych oddane zostaje 7 sal zaaranżowanych w minimalistycznym wydaniu, wzbogaconym o kontrastową kolorystykę wykończeń, które to nadają wnętrzom bardziej przytulnej i swobodnej atmosfery. Do pomieszczeń dociera naturalne światło sprzyjające dobremu samopoczuciu, jednak w razie potrzeby istnieje możliwość ich zaciemnienia, co może sprawdzić się np. z perspektywy zaplanowanych prezentacji. Nowe Chabry to zresztą miejsce przystosowane do różnego typu przedsięwzięć - konferencji, wykładów, prelekcji czy pomniejszych zebrań w gronie współpracowników.

4 sale konferencyjno-wykładowe dysponują metrażem odpowiednim dla grona 42 osób w ustawieniu teatralnym, natomiast 2 inne swobodnie zgromadzą 56 gości - podobnie jak i wyjątkowa sala widokowa. Ten ostatni wariant wymaga szczególnego podkreślenia ze względu na obecność udogodnienia w postaci własnego tarasu, skąd obserwować możemy panoramę Opola.


Przechodząc tym samym do początku listy wygód, jakie czekają nas na miejscu, możemy zwrócić uwagę na niezbędne zaplecze multimedialne, windy dostępne w budynku, a także prywatne pomieszczenie socjalne. Wychodząc naprzeciw potrzebie funkcjonalnej przestrzeni do pracy, Nowe Chabry proponują gościom również dostęp do biurowego wyposażenia - drukarki, ksero i skanu - oraz umożliwiają zaaranżowanie sal konferencyjnych zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Odnalezienie profesjonalnej przestrzeni do pracy dla grupy kilkudziesięciu osób okazuje się czasem trudniejsze niż mogłoby się z początku wydawać. Jeżeli w naszej niedalekiej perspektywie mamy zatem tego rodzaju wydarzenie, a nasza docelowa lokalizacja obejmuje województwo opolskie oraz jego okolice, warto zdecydować się na miejsce, które później dobrze wspomnimy, określając je mianem "pewnego, nowoczesnego i ergonomicznego" - a takim właśnie obiektem są Nowe Chabry.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij